www.vizyonkenthaber.com

1 2

LİSEDE DEHŞET ANLARI !

LİSEDE DEHŞET ANLARI !
05 Nisan 2018 - 10:29

Ankara’da 4 lise öğrencisi, sınıf arkadaşları olan 2 öğrencinin bıçaklı saldırısı sonucu yaralandı. Şikâyetçi olmamaları için tehdit aldıkları iddia edilen 4 öğrenci, saatlerce yaralı halde okulda bekledi.

Olay, dün sabah Çankaya ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Anıttepe Anadolu Lisesi’nde öğretim gören E.Y., E.E.K., K.P. ve A.Y.’nin cep telefonlarına “Okula gelme” yazılı mesajlar atıldı. Öğrenciler, daha sonra okulda sınıf arkadaşı oldukları 2 öğrencinin bıçaklı saldırısına uğradı. Sınıfa ilk giren E.Y., bir anda arkadaşlarının saldırısına uğrayarak ayağından yaralandı. Bu olayı kimseye söylememesi, aksi takdirde daha kötü şeyler olabileceği yönünde tehditler alan E.Y., yarasının üzerine kendi imkanları ile tampon yapıp, öğle saatlerine kadar kimseye bir şey söylemedi. Saldırgan öğrenciler, daha sonra okulun konferans salonunda önünü kestikleri K.P.’yi yaralarken, E.K.K.’ya lavaboda, A.Y.’ye de sınıfta saldırıda bulundu.

Yaralı öğrenciler, tehditlerin yoğunlaşması üzerine öğle saatlerinde okul müdürünün yanına giderek olayı anlattı. Okul müdürü ise durumu velilere haber verdi. Okula gelen veliler, çocuklarını Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Acil bölümüne getirdi. Hastanede yapılan müdahalenin ardından darp raporu da alan öğrenciler, tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Hastaneden darp raporu aldıklarını belirten öğrenciler ve veliler, olayın peşinden sonuna kadar gideceklerini ve şikayetçi olacaklarını belirttiler. Velilerin şikayeti üzerine olaya karıştığı iddia edilen 1 kişi gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.