www.vizyonkenthaber.com

1 2

KURTULUŞ TERZİBAYIRI’NA YENİDEN TALİP

KURTULUŞ TERZİBAYIRI’NA YENİDEN TALİP
09 Mart 2019 - 20:47

Terzibayırı Mahallesi Muhtarı Cengiz Kurtuluş, 31 Mart’tya gerçekleştirilecek yerel seçimler için muhtarlığa yeniden talip olduğunu duyurdu.

SEVENLERİ YANINDAYDI

Terzibayırı Mahallesi Muhtarı Cengiz Kurtuluş, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Terzibayırı’na bir kez daha talip olduğunu kamuoyuna duyurdu. Terzibayırı Mahalle Muhtarlığı’nda gerçekleştirilen açıklamaya çok sayıda mahalleli katılım gösterdi. Mahalleliler, yoğun katılımlarıyla basın açıklaması yapan Kurtuluş’u gönülden desteklediklerini bir kez daha gösterdi. Kurtuluş, mevcut azaları olan Tamer Saklaman, Kerim Ayaz, Sinan Demirören, İlhan Öztürk, Cengiz Ongur, Arzu Canik, Yusuf Şensöz ve Tayfun Ocakçı’ya plaket takdim ederek vefa örneği gösterdi.

YATAĞINDAN TAŞAN BİR NEHİR GİBİYİZ

Göreve yeniden talip olan Kurtuluş, “2004’ten bu zamana kadar değişmeyen ve asla değişmeyecek duygularla mahalle halkımızı sevmek, vatanımızı ve milletimizi sevmek, devletimize sadakatle bağlı olmak, mahalle halkımızın menfaatlerini ön planda tutarak mahallemizi kalkındırmak, yeni faydalı imkan ve olanaklardan yararlanmak için göreve talibiz. Güven ve huzur içinde doğup büyüdüğüm bu mahallede anne karnında gibiyim. Sizlerin de benzer duygular içinde olduğunuzu hissediyorum. Biz can çekişen bir mahalle değiliz. yatağından taşan bir nehir gibiyiz.” ifadelerini kullandı.

Kurtuluş’un azaları:

İlhan Öztürk, Nihat Özay, Ali Demirören, Tayfun Ocakçı, Burak Canik, Emin Arda Ongur, Vedat Filiz, Tuncay Bakırcı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.