www.vizyonkenthaber.com

1 2

KURBAN ÖZÜM MUHTAR ADAYI OLDU

KURBAN ÖZÜM MUHTAR ADAYI OLDU
05 Kasım 2018 - 7:26

Fatih Mahallesi Muhtar Adayı olan Kurban Özüm, hizmetin en iyisini yapmak üzere oluşturdukları kadro ile gece-gündüz demeden çalışacaklarını söyledi.

Yıllardır Fatih Mahallesi’nde ikamet ettiklerini ve mahallenin sorunlarını en ince ayrıntısına kadar bildiklerini belirten Kurban Özüm, ‘Çok güzel bir kadro kurduk. Oluşturduğumuz kadro ile mahallenin sorunlarını en aza indirmek amacıyla gece-gündüz demeden çalışacağız. Alt yapı sorunlarımız bulunmaktadır. Bu alt yapı sorunlarını; ilgili kurumlarla görüşerek; giderilmesini sağlayacağız. Yardıma muhtaç aileler ve kişileri tespit ederek; mağduriyetlerinin giderilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Mahallemizde yaşanan temizlik sıkıntısını gidermek için yerele yönetimlerle daha sıkı iş birliği içinde olacağız; mahallemizin temiz bir mahalle olmasını sağlayacağız. Halkın bize gelmesini değil biz halkımızın ayağına gideceğiz ve sorunları yerinde tespit edeceğiz. İyi ve kötü günde her zaman mahalle sakinlerimizin yanında yer almaya çalışacağız. Mahallemizde eksik olan bankamatik hizmetlerinin gelmesi için yetkili kurumlarla görüşeceğiz ve mahallemize gelmesini sağlayacağız. Eğitim kurumları; sağlık kurumları; yardım kurumlarının her daim yanında olacağız ve var olan sıkıntılarını gidermek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” dedi

KAN BANKASI OLUŞTURACAĞZ

Her zaman herkese lazım olabilecek olan kan için, muhtarlıkta kan bankası oluşturacaklarını belirten Kurban Özüm, ‘Bu olmaz ise olmaz bir hizmetimiz olacak. Çünkü herkese her an kan lazım olabilir. Bunun için hasta yakınları zaman kaybetmeden, ihtiyacı olan kan için, kan sahibine ulaşacaktır. Bu çok önemli bir sosyal sorumluluk projesidir.”dedi.

SPOR SAHASI AKTİF KULLANILACAK

Mahallede bulunan gençlerin spor yapmasına olanak sağlayan ve mahallede atıl durumda bulunan spor sahasının aktif bir şekilde kullanılması için sahada düzenleme yapacaklarını da vurgulayan Kurban Özüm, ‘Mahallemizde önemli bir imkan var. Ama atıl bir durumda bulunuyor. Bu spor sahasını aktif bir şekilde kullanılması için çalışacağız. Gençlerimize sahip çıkacağız.”dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.