www.vizyonkenthaber.com

1 2

Küçük Kaşifler’den İsa Taş’a aşure

Küçük Kaşifler’den İsa Taş’a aşure
18 Ekim 2017 - 14:59

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş’ın küçük ama bir o kadar büyük misafirleri vardı. Küçük Kaşifler Kreşi öğretmen ve öğrencileri, Muharrem ayı dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette İsa Taş’a aşure ikram etti

 

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş, Özel Küçük Kaşifler Kreşi öğretmen ve öğrencilerini makamında ağırladı. Okul Kurucu Müdür Nurcan Kalender, 6 yaş öğretmenleri Elif Akkoç ve Funda Memiş ile öğrenciler katıldı. Okul Kurucu Müdürü Nurcan Kalender, kendilerine her zaman destek olan Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş’a hem teşekkür ziyaretinde bulunmak hem de aşure ikram etmek için geldiklerini belirtti.

YÜREKLERİ BÜYÜK

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş da ziyaret dolayısıyla mutlu olduğunu belirterek, “Küçük ama bir o kadar büyük yüreğe sahip olan miniklerin ziyareti gerçekten beni mutlu etti. Onlar bizlerin geleceği. Bu tür önemli gün ve ayları unutmamaları önemli. Bu konuda kurum yöneticileri ve öğretmenlerimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.