www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ’İN İDDİALI ADAYI ENGİN KOYUN BAŞVURUSUNU YAPTI

KÖRFEZ’İN İDDİALI ADAYI ENGİN KOYUN BAŞVURUSUNU YAPTI
17 Kasım 2018 - 10:58

AK Parti Körfez  İlçe Teşkilatında üç dönem başkanlık yapan, son olarak Ak Parti İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Engin Koyun, adaylık için tanınan sürenin son günü Körfez Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

AK Parti Körfez eski İlçe Başkanı ve İl Yöneticisi Engin Koyun, görevinden ayrılarak adaylık dosyasını İlçe Başkanı Şener Söğüt’e teslim etti ve resmen aday oldu.

KATILIM YOĞUNDU

Koyun’un adaylık başvurusuna ailesi, çok sayıda partili destek verirken, Körfez Belediyesi başkan adayları Orhan Tuna ve Mehmet Irak da Engin Koyun’u adaylık başvurusunda yalnız bırakmayan isimler oldu. Eski İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal, eski Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, eski Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu gibi isimlerde Körfez İlçe Başkanlığına gelerek Koyun’a destek verenler arasında yer aldılar.

KOYUN;”HEYECANLANMAYAN ADAY OLMASIN”

Adaylık başvuru dosyasını ilçe başkanı Şener Söğüt’e teslim eden Engin Koyun yaptığı konuşmada her dönem yeni hedeflerle yollarına devam ettiklerini vurguladı ve “Heyecanlanmamak elde değil. Heyecanlanmayan da aday olmasın. Partimiz kurulduğundan bu yana ilçemize önemli hizmetler yaptık. Ben de partinin hemen hemen her kademesinde görev aldım. Yol arkadaşlarımızı dinledik, ilçe başkanlığına aday oldum. Geçen dönem aday adayı olduk. Allah başka bir kardeşimize nasip etti. Küsmedik, çalışmaya devam ettik. Körfezimize uzun uzun hizmetler yaptık.” dedi.

Ayrıca Koyun, Aday Adaylığı başvurusuna gelerek destekleyen herkese teşekkür etti ve”bu önemli günümde yanımda olduğunuz için şükranlarımı sunarım ”diyerek sözlerine son verdi.

 

  

 

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.