www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ’E FİKRİ IŞIK’TAN MÜJDE VAR !

KÖRFEZ’E FİKRİ IŞIK’TAN MÜJDE VAR !
17 Kasım 2017 - 9:02

Başbakan Yardımcısı ve AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın daveti üzerine Ankara’ya gelen Özel Mali Müşavir Haydar Çelikkeser ve Avukatı Hakan Çelikkeser’i Çankaya Köşkü’nde kabul etti.  Özel Mali Müşaviri Haydar Çelikkeser ile aile Avukatı Hakan Çelikkeser’e sohbet esnasında Körfez’e çok yakında bölgeye hitap edebilecek özellikte bir Adliye binası yapacaklarını ve çalışmaların son aşamada olduğunu söyledi.

Başbakan yardımcısı Fikri Işık’ın davetlisi olarak Ankara’ya giden Haydar Çelikkeser ve Hakan Çelikkeser’le Çankaya Köşkü’nde gerçekleşen ziyarette, Körfez ve Kocaeli ile ilgili konular konuşuldu.

KÖRFEZ’E YENİ ADLİYE BİNASI

Konuşulan konulardan biri de Körfez’e müjde niteliğinde olan, yeni adliye binası oldu. Fikri Işık, bu konuda çalışmaların son aşamaya geldiğini, proje ve ihale belirleme faaliyetlerinin tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.  Yeni adliye binası Yarımca Hacı Osman Mahallesi’nde, mevcut adliye ve kaymakamlık binasının arka tarafında yer alan 30 dönümlük arsa üzerine yapılacak. Büyük ve modern bir yapı olarak inşa edilevek olan yeni Körfez adliyesinde ağır ceza mahkemeleri de yer alacak. Derince’ye de hizmet vererek,Kocaeli Adliyesi’nin yükünü azaltacak olması düşünülüyor.

 

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.