www.vizyonkenthaber.com

1 2

Şener Söğüt bayramlaşma töreninde

Şener Söğüt bayramlaşma töreninde
04 Haziran 2019 - 15:20

Körfez’de geleneksel hale gelen Kent Bayramlaşması’nın adresi, Tütünçiftlik Kültür Merkezi’ydi. Milletvekili Işık, Kaymakam Can ve Başkan Söğüt, konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Körfez Kaymakamlığı, Körfez Belediyesi ve Körfez Kent Konseyi’nin birlikte düzenlediği geleneksel Kent Bayramlaşması, Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene; Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Başkan Yardımcıları, KOTO Başkanı Recep Öztürk, Körfez eski Belediye Başkanı İsmail Baran, siyasi partilerin başkan ve yöneticileri, kamu kurumlarının müdürleri, oda ve STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN SÖĞÜT: “DUALARIMIZ MAZLUMLARA”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Ramazan’ı geride bıraktık, bayramın coşkusunu birlikte yaşıyoruz. Biz sevinç içerisinde bayramı karşılarken, Dünyanın birçok noktasında zulüm gören mazlumlar var. Bu bayramlar vesilesiyle onlara dua ediyoruz. İnşallah bu bayram onlar için son zulüm günü olur. Sevinç içerisinde bayramlarını kutlarlar” dedi.  Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can da konuşmasında, “Hepinizin bayramını kutluyorum. Milletimizin bu birlik ve beraberliğinin nice bayramlarda devam etmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.