www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ’DE ATEŞLİ EYLEM!

KÖRFEZ’DE ATEŞLİ EYLEM!
30 Temmuz 2018 - 9:45

Körfez İlçe Çamlıtepe Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnaflar ve aynı mahallede oturan vatandaşlar, bu bölgede sekiz aydır yürütülen çalışmaların tamamlanmaması nedeniyle bir araya geldiler.Ateş yakarak eylem yaptılar, yolu trafiğe kapattılar.

Bir araya gelen esnaflar, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın gelmesini ve kendileriyle görüşmesini istediler. Baran’a telefonla ulaşan bazı vatandaşlar, olumsuz cevap aldılar. Bu durum karşısında vatandaşlar daha çok öfkelendiler ve ‘İstifa’ diye sloganlar attılar.

Olay yerine Körfez  Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, ekibiyle birlikte geldi. Bu eylemi organize eden ve mahallenin önde gelenleriyle görüştü. Yolun trafiğe açılmasını istedi. Uzun bir ikna çalışması sonrası, vatandaşları ikna etti.

Yol ortasında yanan ateş söndürüldü ve yol trafiğe açıldı. Yüzlerce insan yol çalışmalarının hızlandırılmasını istediler. Yol çalışmaları hızlandırılmaz ise yolu tekrar trafiğe kapatacakları konusunda düşüncelerini dile getirdiler. Emniyet Müdürü Yusuf Aydın ve ekibinin halka yaklaşımı, vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.