www.vizyonkenthaber.com

1 2

Körfez SAADET’te coşkulu İKTİTAR Sesleri

Körfez SAADET’te coşkulu İKTİTAR Sesleri
16 Nisan 2018 - 9:08

 Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatı 7. Olağan Genel Kongresini gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Ömer Faruk Coşkun tarafından hazırlanan tek listeyle gidilen kongre, Saadet Partisi’nin bu güne kadar yaptığı en katılımlı kongresi oldu.

 

Yoğun ilginin gösterildiği kongreye; katılım beklenenin çok üzerinde gerçekleşti. Kongre’ye, siyasi parti ilçe başkanlarının tamamı, sivil toplum örgütlerinin yöneticileri, muhtarlar, iş adamları, sanayiciler, esnaflar, vatandaşlar ve çok sayıda partili katıldı. Genel Başkan Yardımcıları Mesut Doğan ve Sinan Ejderoğlu’nun da katılımı ile gerçekleştirilen kongrenin Divan Başkanlığını partinin önde gelen duayen isimlerinden Recep Sarıdoğan gerçekleştirdi.

KONUŞMAYA ŞİİRLE MESAJ VERDİ

Kongrenin açılış konuşmasını yapan mevcut başkan Ömer Faruk Coşkun  Seyyid Nesimi’nin ‘Minnet Eylemem’ şirini okuduktan sonra, ‘BUYURUN BAŞLIYORUZ‘ diye konuşmasına başladı. Coşkun, “Dün Bosna’da, Çeçenistan’da, Afganistan’da, Keşmir’de biz vardık. Nerede mazlum varsa, orada mazlumun gür sesi olan Milli Görüş vardır. Biz hasta annesine ekmek götürmek için ekmek arabasının peşinde koşan çocuğun acısını yüreğinde hissederek gözyaşı döken Necmettin Erdbakanız. Bizim derdimiz, kuru bir iktidar değildir. Afrikalı bir annenin, ‘ o tabaktaki yemek bitmeden kalkmak yok’ sözünü söyleyene kadar mücadeleye devam edecek olan bilge başkan Temel Karamollaoğlu’nun dava arkadaşlarıyız. Biz davet, aksiyon, fikir ve ümmet hareketiyiz” dedi.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.