www.vizyonkenthaber.com

1 2

Körfez Saadet Kadın Kollarından Örnek Hareket

Körfez Saadet Kadın Kollarından Örnek Hareket
13 Ocak 2021 - 13:30

Saadet Partisi Körfez Kadın Kolları, “Siftah bizden, bereket Allah’tan” ismiyle yaptığı çalışmada, içinde para ve not bulunan zarfları sabahın erken saatlerinde dükkânların kapısına bıraktı.

Yapılan çalışmada esnafa dağıtılan notlarda “bilgi ve becerisini alın terine katarak ülkesine hizmet eden güzide esnafımıza bereketli bir siftah olmasını temenni ederiz” ifadeleri yer aldı.

Saadet Partisi Körfez Kadın Kolları Başkanı Elif Aydın : ” Pandemi nedeniyle yaşanan bu zor süreçte esnafın sıkıntılı günler geçirdiğini ve yerel esnafa destek olmak gerektiğini kaydetti. Aydın, “İyi ve kötü günlerimizde bizim yanımızda esnafımız var. Bugünlerde de biz esnafımızı desteklemeliyiz. Millet olarak el ve gönül birliği içinde aşamayacağımız hiçbir zorluk yoktur. Prof. Dr. Necmeddin Erbakan’ın “biz tarihin en şerefli milletiyiz” sözünü hatırlatarak bugüne dek nice büyük zorlukları birlik ve beraberlik içinde aşmış olan aziz milletimiz bu günleri de muhakkak aşacaktır. Bu bağlamda esnaflarımıza hayırlı işler , helal ve bol kazançlar diliyoruz ”açıklamasında bulundu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.