www.vizyonkenthaber.com

1 2

Körfez Mesleki Lise’den Atık merkezine ziyaret

Körfez Mesleki Lise’den Atık merkezine ziyaret
03 Haziran 2019 - 13:24

Körfez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çevre Kulübü öğrencileri; Dünya Çevrecilik Haftası nedeniyle Körfez Belediyesi Atık Toplama Merkezi’ni ziyaret ederek; burada yetkililerden bilgi aldılar; fikir alış verişinde bulundular.

Kulübün Danışman Öğretmenleri Seda Bulut Güler; Özlem Torun, Serde Çelik Kırarslan ve 8 kulüp öğrencisi, okuldan – atık toplama merkezine kadar olan 7 kilometrelik alanı yolu yürüyerek gittiler.

GERİ DÖNÜŞÜM ÜRÜNLERİ TOPLANDI

Okul Müdürü Harun Künü, konuyla ilgili bilgi vererek, ” Okulumuz Çevre ve Koruma Kulubü ; Çevre Haftası etkinleri kapsamında Körfez Belediyesi Atık Getirme Merkezini ziyaret ettiler. Kulüp danışman öğretmenleri Seda Bulut Güler, Özlem Torun, Serde Çelik Kırarslan ve 8 kulüp öğrencisi ile birlikte okulumuzdan atık merkezine kadar yürüyerek çevredeki geri dönüşüm ürünleri topladılar. Çevre bilincinin oluşması açısından kulübümüzün yaptığı bu güzel etkinliğe ev sahipliği yapan Körfez Belediyesi çevre teknikeri Ufuk Salih Kaya’nın verdiği eğitim öğrencilerimizde farkındalık oluşturmuştur.”dedi.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.