www.vizyonkenthaber.com

KÖRFEZ İYİ PARTİLİLER ŞER ODAKLARINA PRİM VERMEDİ. SÜRÜM GÜVEN TAZELEDİ.

KÖRFEZ İYİ PARTİLİLER ŞER ODAKLARINA PRİM VERMEDİ. SÜRÜM GÜVEN TAZELEDİ.
1
17 Şubat 2020 - 17:31

İYİ PARTİ KÖRFEZ İLÇE 2. KONGRESİNE 3 ADAYLI BAŞLADI İKİ ADAYLI MEVCUT BAŞKAN CAHİT SÜRÜM ve AHMET YÜCEL ŞANLI YARIŞTI.. ŞER ODAKLARI DEĞİL İYİ LER KAZANDI.

İYİ Parti Körfez ilçe kongresi muhteşem bir atmosferle başladı. 2. olağan kongrede Ahmet Yücel ŞANLI ve Cahit SÜRÜM yarıştı.. Kongre esnasında bazı olumsuzluklar yaşandı, Lakin sükunet ve özveri ile İYİ ler seçimi noktaladı. 400 Delege oy kullanırken kimin kaç oy aldığının bir önemi yoktu netice de demokrasi kazandı.

SÜRÜM’E SÜRÜLMEYE ÇALIŞILAN LEKE..

Mevcut başkan Cahit SÜRÜM hakkında mahkeme kararı ile yapılan kötü niyetli karalama kampanyası değil İYİ Partililerin bir mahkeme kararı olmasına rağmen mutlaka başkanımızın kendisini savunacak bir sebebi var diyerek SÜRÜM’e olan inançları ile Şer odakları hedeflerine ulaşamadı. İşte u inanç ve samimiyetin yıkılmasının biraz zor olduğununda altını çizmek lazım. Bunun adı şer odaklarına değil İYİ lerin sadakat ve birbirlerine olan inancıdır dedirtti. İYİ ler bugün kazandı.. Seçimde akalım ne yapacaklar bunu da zaman gösterecek.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.