www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ İYİ PARTİDE HAİN VAR MI?

KÖRFEZ İYİ PARTİDE HAİN VAR MI?
04 Ocak 2018 - 14:44

Körfez ilçe İYİ Parti yönetim kurulu oluştu lakin öyle biri var ki 15 Temmuzda öyle bir paylaşım yaptı ki kaldırmak zorunda kalmıştı.

 

Körfez ilçe İYİ parti yönetim kurulu listesi geçtiğimiz günler de basın ve kamuoyuna açıklandı ve Haberini de yaptık. Lakin o listede öyle biri vaki 15 Temmuz gecesi gece yarısı yaptığı paylaşımı işler farklı bir yol alınca kaldırmak zorunda kaldı.

15 Temmuz gecesi MHP lideri Dr. Devlet Bahçeli bizim için önce vatan gelir hainlerin bu kumpasına boyun eğmeyecek ve siyaset yapma zamanı değil Hükumetin ve Erdoğan’ın yanında durmamız gerek diye açıklama yapınca MHP içindeki hain mi dersiniz, Fetöcümü dersiniz birçok kişi bir vatan evladına yakışmayacak paylaşımlar yaptı.

Ortalama saatler gece yarısını gösterdiğinde sanal alem ortamında Evet, aynen şu paylaşım yapıldı.’’ Bahçeli Yapacağını Yaptı Erdoğan’a Sahip Çıktı’’ diye paylaşım yaptı. Bu kişi İYİ Parti Körfez ilçe yönetim kurulu üyesi oldu. Partide de önemli bir yer alma ihtimali büyük. Aslında millet vatana ve iradeye sahip çıkmıştı. Buradaki amaç İYİ partiyi eleştirmek eğil, Lakin ne hikmet ise bu gibi paylaşım yapan ve hala çıkıp yanlış veya yakışık almayan bir paylaşım yaptım bile demeyen zihniyete ne kadar güvenelim.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.