www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ ESNAFINDAN BAKİ’YE BÜYÜK DESTEK

KÖRFEZ ESNAFINDAN  BAKİ’YE BÜYÜK DESTEK
13 Mart 2019 - 11:00

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Körfez Amasyalılar Derneği ve Ağadere Caddesi esnafını ziyaret etti.

Çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Körfez Amasyalılar Derneği Başkanı Ahmet Çınar ve üyelerini ziyaret etti. Baki’nin ziyaretleri esnasında, DP Körfez Belediye Başkan Adayı Hülya Uluzman, DP Körfez İl Başkanı Cemil Çoruh, DP Körfez Meclis Üyesi Adayı Tunç Polat eşlik etti.

DP Büyükşehir Başkan Adayı Nail Baki, ziyareti esnasında 1 Nisan’dan sonra uygulayacağı projelerden bahsetti. Baki, “Biz sn. Cumhurbaşkanı’nın rüzgârı ile savaşıyoruz, adayları ile değil. Belediyelerdeki yolsuzluğu kapatıp, sivil toplum kuruluşlarına yardım olarak döndüreceğiz. Özellikle Körfez ilçesindeki elektrik kaynağını burada bulunan sanayi şirketlerinden sağlayacağız. 15 yıldır bu kente projeler hazırlıyorum, artık birikimlerimi kullanmamın vakti geldi” dedi.

Programına hızla devam eden Baki, Körfez ilçesi Ağadere Caddesi esnafını ziyaret ederek devam etti. Halktan büyük teveccüh gören DP Büyükşehir Başkan Adayı Baki, esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Projelerin temelinde yerel esnafı kalkındırma ve destekleme olduğunu anlatan Baki, esnaftan olumlu tepkiler topladı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.