www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ DP’NİN ADAYI HÜLYA ULUZMAN

KÖRFEZ DP’NİN ADAYI HÜLYA ULUZMAN
05 Şubat 2019 - 8:09

Körfez’de Ak Parti; İYİ Parti, Saadet Partisi’nden sonra Demokrat Parti’de kendi belediye başkan adayını çıkardı. Hülya Uluzman; Demokrat Partinin Körfez Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.  Körfez İlçe Teşkilatında Başkan Cemil Çoruh başkanlığında bir araya gelen Demokrat Partililer;  birlik ve beraberlik mesajı verdiler; 1946 ruhunun yeniden şahlanacağı na inandıklarını ifade ettiler. İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki ve teşkilat mensupları katıldı.  Programın açılış konuşmasını yapan Demokrat Partinin efsanevi ismi Körfez’in sevilen insanı Cemil Çoruh, 1946 ruhunu yeniden uyandırmak için harekete geçtiklerini belirtti. Çoruh, ” Partimize her geçen gün büyük bir teveccüh olmaktadır. Her geçen gün Türkiye genelinde katılımlar olmaktadır. Biz inanıyoruz ve biliyoruz ki, 1946 ruhu yeniden hareketlenecektir. Biz çok konuşmayacağız ve çok çalışacağız.”dedi. Daha sonra İl Başkanı Mustafa Nazlıgül ve Büyükşehir Belediye Başkan  Adayı Nail Baki; yapacakları çalışmalardan; gerçekleştirecekleri icraatlardan; ortaya koyacakları projelerden bahsederek; Körfez Adayı Hülya Uluzman’ı Körfez’lilere emanet ettiklerini ifade ettiler. Katılımın yoğun olmasından dolayı; Körfez İlçe Teşkilatı yetersiz kaldı;: programı katılımcılar ayakta takip etmek mecburiyetinde kaldılar.

Program sonrasında Körfez Belediye Başkan Adayı Hülya Uluzman kendini tanıtarak; elinden gelen gayreti göstereceğini ve Demokrat Parti’nin Körfez’de şaha kalkması için gece gündüz çalışacağını ifade etti.

HÜLYA ULUZMAN KİMDİR

1981 Çorum doğumlu. 1982 yılından beri Körfez’de ikamet ediyor. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Bartın Meslek Yüksek okulu işletme bölümü mezunu. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunu. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Nuh Çimento A.Ş. staj yaptı. 2016 yılından beri Körfez ‘de ticaret yapıyor.


KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.