www.vizyonkenthaber.com

1 2

Körfez Belediyesinden Skandal Açıklama..!

Körfez Belediyesinden Skandal Açıklama..!
13 Kasım 2017 - 18:29

Körfez Belediyesi hata üstüne hata, gaf üstüne gaf yapıyor. Bütün amaçları ifade edemedikleri birçok şeyin üzerini kapatmak.

Körfez ilçe de bir iş adamından 120 bin TL istendiği ile alakalı haber yapmıştık. İş adamı kendi açısından dürüst davranarak yaptığı işin yanlış olduğunu söyledi ve yasa gereği asma katını yıkarak hatayı sonlandırdı. İşte tam bu haberimizden sonra Körfez belediyesi apar topar basına bir açıklama geçti.

Körfez belediyesi başkan yardımcıları adına bazı dolandırıcıların iş adamları, vatandaş, kurum ve kuruluşları arayarak kendilerine para istedikleri, bu dolandırıcılara itibar edilmemesi duyurusuydu. Hatta belediye yetkililerinin konu ile alakalı şikâyette bulunduğunu ifade ettiler açıklamada. Gelelim işin aslına ve skandal tarafına. Konu ile alakalı yasal sürece.

 İşte sorularımız.

•Körfez belediyesi basın ve kamuoyuyla haber bildirgesi içinde yayımladığı ve dolandırıcı olarak lanse ettikleri ‘’0 543 243 2671 ‘’ GSM numarası ile alakalı Körfez belediyesinden, başkan yardımcılarından veya yetkililerinden herhangi bir şikayet dilekçesi var mı?

•Şayet dilekçesi veren ve şikayetçi olan var ise derhal yakalanması gereken kişiye telefon görüşmesi ile biz ulaştık, Devlet mi ulaşamadı?

•Basın bildirisinde birçok tel var dediniz diğerleri hangileri? Şayet söyledikleriniz doğru ise kamuoyu bu GSM numaralarını tanımasın mı? Hep dolandırılsın mı? Varsa tabi…!

•Evet, bu dolandırıcılar hangi iş adamlarını aramış da dolandırmış, birçok değil bir tane iş adamı söyleyin. Bu iş adamlarını arayan yada bir araya gelerek günışığı derneğine para yatırın diyen tanıdık çıkmasın sakın? Siz açıklayın.

•Peki, aranan ve dolandırılmak istenen iş adamları neden şikayetçi olmamış, burası saçma değil mi? Tamam varsa böyle bir iş adamı söyleyin kendisi ile röportaj yapalım ve Körfez belediyesinin bu konuda mağdur olduğunu kamuoyuna biz açıkça yazalım. Bekliyoruz.

•Körfez Cumhuriyet başsavcılığı, Körfez belediyesi, Mağdur olan başkan yardımcıları ve iş adamlarına duyuruyoruz biz görüştük delil istiyorsanız ses kaydıyla elimizde mevcut verebiliriz.

•Son olarak Körfez belediyesi başkan yardımcıları, yetkilileri, İş adamları şikayetçi olmadıysa biz şikayetçi olacağız. Çünkü işin içinde başka işler var! Cuma günü şikayet dilekçemizi savcımıza arz edeceğiz. Sabredin asıl skandallar Cuma gününden sonra. Sizlerle, kamuoyuyla paylaşacağız.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.