www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ BELEDİYESİNDE RÜŞVET SKANDALI mı demeliyiz?

KÖRFEZ BELEDİYESİNDE RÜŞVET SKANDALI mı demeliyiz?
21 Ekim 2017 - 22:03

Kocaeli ve Körfez İlçe’nin önemli iş adamlarından ve yıllardır yap-sat işi yapan, çevresi tarafından sevilen ve sayılan isim olan Kemal AYDIN’a soruyoruz.

 

Körfez ilçe de yayın yapan bir gazetenin haber sitesine yaptığınız açıklamaya ve ayrıca kendi sosyal hesabınızdan da yayınlamış olduğunuz söylemlerinize cevap istiyoruz.

Körfez ilçe Hacı Osman Mahallesinde yapmış olduğunuz inşaatın asma katı ile alakalı Körfez Belediyesine gittiğinizde sizden 120 bin TL istendiğini beyan etmişsiniz. Bu beyanatınız doğru ise 120 bin TL’yi sizden kim ya da kimler neden istedi?

Siz bu miktarı vermediğiniz için asma katınızı yıkma kararı aldığınızı beyan etmişsiniz. Ayrıca konu ile alakalı birçok inşaat firmasının da mağdur olduğunu ifade etmişsiniz. Sizin yıkım yaptığınız gibi diğer inşaat firmaları yıkım mı yaptı ya da yapıyor yoksa ödememi yaptılar ya da yapacaklar. Ya da bunun adına KÖRFEZ BELEDİYESİNDE RÜŞVET SKANDALI mı demeliyiz?  Konu ile alakalı yetkilileri göreve davet ediyoruz. En kısa sürede Kemal AYDIN ve Körfez Belediyesi Yetkililerinden açıklama bekliyoruz.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.