www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ AĞRILILARIN BAŞKANI EĞİTİMCİ AHMET ERTEM OLDU..

KÖRFEZ AĞRILILARIN BAŞKANI EĞİTİMCİ AHMET ERTEM OLDU..
22 Ekim 2019 - 17:54

KÖRFEZ İLÇEDE 4 AY ÖNCE KURULAN VE İNCE ELEYİP SIK DOKUYAN KÖRFEZ AĞRILILAR DERNEĞİ HAFTALIK TOPLANTISINDA BOMBAYI PATLATTI..

Körfez ilçe de Ağadere caddesinde Ağrılılara hizmet etme amaçlı kurulan kurulan KÖRFEZ AĞRILILAR DERNEĞİ 4 Ay içinde sık eledi ve dokudu son kararını verdi.

KÖRFEZ AĞRILILARIN BAŞKANI ERTEM OLDU.

Körfez ilçe de 4 ay önce kurulan Körfez Ağrılılar derneğin de 30 yönetim kurulu olarak kuruldu ancak aldıkları bir karar vardı içimizden hiç bir yönetici başkan yada adayı olmayacak. Aldıkları kararı da yerine getirdiler. Körfez ilçe de bazı isimler başkan olmak amaçlı istişarelere girdi ancak ince eleyen ve sık dokuyan yönetim kurulu Körfez Ağrılılara ve derneğimize yakışan birini bularak yolumuza devam edeceğiz diyerek araştırma yaparak ısmarlama değil, 30 kişilik kanaatle kendileri talep sunarak doğru bir karar almış oldular. 1980 yılından beri Körfez ilçe de ikamet eden, Geniş bir aileye sahip olan, Tüm çevreler tarafından sevilen ve sayılan, Yıllardır eğitimci olarak hizmet veren, Körfez ilçe öğretmen evi müdürlüğü de yapmış olan, Mevcut Körfez ilçe Oruç Reis Anadolu Lisesi müdürü olan ve eğitim camiasınında sevilen ismi AHMET ERTEM Başkan oldu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.