www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ AĞRILILAR DERNEĞİNDEN İSTİFA KAHVALTISI VERDİLER

KÖRFEZ AĞRILILAR DERNEĞİNDEN İSTİFA KAHVALTISI VERDİLER
27 Temmuz 2019 - 14:37

KÖRFEZ İLÇE DE SON ZAMANLAR DA EN ÇOK ÇALIŞAN VE HEMŞEHRİLERİ İÇİN ÇABA SARFEDEN KÖRFEZ AĞRILILAR DERNEĞİ YÖNETİMİNDEN İSTİFA EDENLER RESMEN BİR ARAYA GELEREK KAHVALTI PROGRAMIYLA RESMEN DUYURDULAR.

Körfez ilçe Ağrılılar Derneği geçtiğimiz yıl Suat Demir’in başkanlığı seçimler den dolayı bıraktığı başkanlık koltuğuna tek adaylı olarak iş adamı Nurettin KAPLAN’la devam kararı almıştı. KAPLAN döneminde bir çok STK’nın yapamadığını KAPLAN ve yönetimi ses getirerek yaptı. İş o dönem de KAPLAN’ın yanında duran ve büyük emekleri olan dernek yönetimindeki kişiler şimdi ayrılmaya başladı.

YAPRAK DÖKÜMÜ GİBİ

Körfez Ağrılılar Derneğinden ilk olarak İrfan ÖZKARTAL, Ardından Çetin BULUT, Ardından Cahit AKPOLAT ve son olarak Hasan BOZKURT Sosyal medyada ayrıldıklarını açıklamıştı. Dernek yöneticilerinin tek tek ayrılması yaprak dökümü olarak algılandı.

PEKİ NİÇİN AYRILDILAR.

Yaprak Dökümü hesabı tek tek dernek yönetiminden ayrılan yönetim kurulu üyeleri de maalesef ayrıldıklarını paylaşıp niçin ayrıldıklarını kamuoyuna açıklamıyorlar. sadece istifa ettik diye sosyal medya da açıklama yapıyorlar.  Kahvaltı organizasyonu yaparak istifa ettik diyorlar ama sebep nedir diye konuşan yok. Basın mensuplarına biz kahvaltı yaptık dernek yönetiminden ayrıldık diye haber yaptırmak ta etik değil.  Resimler de 15 kişi var hepsi yönetimde mi bilmiyoruz. Umarız yakın zaman da ciddi bir açıklama yapılır.

İŞTE SOSYAL MEDYADA YAPILAN AÇIKLAMA

Körfez agrililar derneğinden ayrılan butun yönetim bi araya geldik ilk toplanabilmemiz yaptık aldigimiz kararlar hayirlara vesile olsun biz hep bi arada olup hemserilerimiz icin agrililar icin en iyi sekilde calismaya devam edecegiz 20 kisilik yönetim olarak yapacagimiz butun calismalar tamamen hemserilerimizin faydasina olacaktir daha önce yaptigimiz sistemde devam edeceğiz

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.