www.vizyonkenthaber.com

1 2

KOLAY – TOPUZA EMANET ETTİ..

KOLAY – TOPUZA EMANET ETTİ..
06 Eylül 2020 - 20:34

Gürcan Kolay, gerçekleşen 3. Olağan kongre ile birlikte görevini Duran Topuz’a devretti.

Kocaeli Milliyetçi Muhafazakar İş Adamları Derneği Başkanı Gürcan Kolay, gerçekleşen 3. Olağan kongre ile birlikte görevini Duran Topuz’a devretti.

TOPUZ’A DEVRETTİ

Kocaeli Milliyetçi Muhafazakar İş Adamları Derneği’nin (KOMİAD) 3. Olağan kongresi Tramvay Kafe’de gerçekleşti. 2 dönemdir derneği başkanlık görevini yürüten mevcut başkan Gürcan Kolay, görevimi Duran Topuz’a bıraktı. 78 kişinin oy kullanma hakkının bulunduğu kongre sonucunda 20 yönetim kurulu üyesi ve 3 denetim kurulu üye seçildi. Kongrenin Divan Başkanlığı’nı MHP İl Başkanı Aydın Ünlü üstlenirken katip üyeliğini ise İl başkan yardımcıları Sunay Gezer ve Ahmet Topuz yaptı. Kongrede sandık kurulmazken yeni başkan oy birliğiyle seçildi.

BU BİR HİZMET VE BAYRAK YARIŞIDIR”

Görevini devreden eski Başkan Gürcan Kolay “Bugün burada yaptığımız kongre inanıyorum ki Kocaeli’deKOMİAD’ın daha da gelişmesini ve büyümesini sağlayacak. Bu bir hizmet ve bayrak yarışıdır. Bu bayrağı yere düşürmeden, yorulmadan ileriye götüreceğine inandığım Duran Topuz’a bırakıyorum. Kendisine her yönden kefilim” dedi. Görevi devralan derneğin yeni başkanı Duran Topuz ise, “Ben Duran Topuz Tokat doğumluyum. Evli 2 çocuk babasıyım. TopuzoğullarıSu ve Gıda Limited Şirketinin Yönetim Kurulu başkanıyım. Aynı zamanda MHP Körfez Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Topuz’un kardeşiyim. Beni bu göreve layık gören MHP İl Başkanım Aydın Ünlü ve KOMİAD eski Başkanı Gürcan Kolay’a teşekkür ederim” dedi.

Duran Topuz’un yönetimi: Duran Topuz, Mahmut Öncü, Pınar Kolay, İbrahim Akdemir, Selçuk Can, Ümit Topuz, İbrahim Akbaba, Tayfun Tosun, Kadiriye Cansoy, Gökhan Yıldırım, Abdullah Arı, Serkan Ege, Kadir Dinç, Cengiz Karakoç, Saim Yelten, Emre Eser, Yücel Kantaroğlu, Salih Yılman, Ahmet Yavuz, Ömer Öncü.

Denetim kurulu: Sami Acıkök, Sinan Kurt, Özkan Öğütmen

Divan: Kongrenin Divan Başkanlığını Aydın Ünlü üstlendi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.