www.vizyonkenthaber.com

1 2

KOCAMAN ÇAY DAVETİNE KATILDI

KOCAMAN ÇAY DAVETİNE KATILDI
2
13 Şubat 2019 - 9:56

AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Av. M. Mustafa Kocaman, Acısu Mahallesi’nde ikamet eden Huri Dilek’in çay davetine katıldı.

AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Av. M. Mustafa Kocaman, beraberinde İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, , İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tandoğan Özdemir, ilçe yöneticileriyle birlikte Acısu Mahallesi’nde ikamet eden Huri Dilek ve komşularına misafir oldular.

KARTEPELİ KADINLAR ÇOK ÖZELDİR

Gelen davet sonrasında seçim çalışmalarına biraz ara veren Belediye Başkan adayı Kocaman, Huri Dilek ve kadın komşularının çay davetine katıldı. Acısu Mahallesi’nde ikamet eden kadınların istek ve taleplerini dinleyen Kocaman “Kartepeli kadınlarımız çok özeldirler. Kartepe Belediyesi kurulmasında bu yana kadınlarımıza yönelik birçok projeyi hayata geçirildi. İnşallah yeni dönemde de bu yatırımlarımız devam edecektir. Acısu Mahallemizde ikamet eden kadınların çay daveti bizleri çok memnun etti. Her zaman Kartepeli kadınlarımızla bir arada olacağız” ifadelerini kullandı.  


KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.

İstanbul mutlu son İzmir mutlu son Ankara mutlu son Antalya mutlu son Balıkesir mutlu son Bursa mutlu son Konya mutlu son Hatay mutlu son Diyarbakır mutlu son Çanakkale mutlu son Tekirdağ mutlu son Antalya mutlu son Ankara mutlu son Samsun mutlu son Bursa mutlu son Konya mutlu son Balıkesir mutlu son