www.vizyonkenthaber.com

1 2

KOCAELİ ve KÖRFEZ TAŞKÖPRÜLÜLER MHP’Yİ DESTEKLEME KARARI ALDI

KOCAELİ ve KÖRFEZ TAŞKÖPRÜLÜLER MHP’Yİ DESTEKLEME KARARI ALDI
23 Haziran 2018 - 12:35

Kocaeli ve Körfez ilçe TAŞKÖPRÜLÜLER verdikleri sözü tutular ve yarınki seçimlerde kesinlikle MHP’yi destekleme kararı aldılar. 

MHP Körfez ilçe başkanı Zeki GÜRSU MHP‘nin üç tane Taşköprülü adayıyla birlikte Kocaeli ve Körfez ilçe TAŞKÖPRÜLÜLER derneğine bir çok ziyarette bulundu. Parti ziyaretlerinin ardından dernekler hemşehrilerine sahip çıkarak MHP’yi destekleme kararlarını ilçe başkanı Zeki GÜRSU aracılığı ile gazetemizin haberleri neticesinde tüm kamuoyuna duyuruldu. duyuru sonrasında Kocaeli’ndeki tüm TAŞKÖPRÜLÜLER bu kararın arkasında duracaklarını ve dernek başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin çok isabetli karar aldıklarını belirttiler. Bazı Taşköprülüler bu karara tepki verse de ezici çoğunluğun bu karara sadık kalacağının açıklaması yine gazetemiz aracılığı ile an itibari ile duyurulmuş oldu.

 

SÖNMEZ ve ATİK AÇIKLADI.

Kocaeli Taşköprülüler dernek başkanı Yasin SÖNMEZ ve Körfez Taşköprülüler dernek başkanı Ceyhun ATİK Yönetim kurulu ve akil abilerimiz ile birlikte bu doğru kararı aldık. Biz tabiki hemşehrilerimizi destekleyeceğiz. yeri geldi siyasetçilerimizi yeri geldi farklı kulvarlarda hep yanlarında olacağız. Derneğimizi siyasete bulaştırmayız herkesin fikrine saygımız var ancak Kocaeli’nde bir siyasi irade 3 tane TAŞKÖPRÜLÜ hemşehrimizi seçilecek yerlerden aday yapacak bir buna seyirci kalamazdık. Aldığımız kararın arkasındayız ve tüm hemşehrilermizinde aldığımız bu karara saygı duyacağı güveniyle oylarımız MHP’ye diyoruz diyerek sözlerini noktaladılar.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.