www.vizyonkenthaber.com

1 2

KOCAELİ – VANLILAR GELENEKSEL 1. KELEDOŞ GÜNÜNDE BULUŞTU.

KOCAELİ – VANLILAR GELENEKSEL 1. KELEDOŞ GÜNÜNDE BULUŞTU.
15 Aralık 2019 - 16:20

KOCAELİ VANLILAR DERNEĞİ MUHTEŞEM BİR İLKLE VAN VE TÜRKİYENİN EN GÜZEL YEMEKLERİNDEN OLAN 1. KELEDOŞ İKRAM GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ..

Kocaeli, Van’lılar Dernek başkanı Fırat GÜLER ve yönetim kurulu tüm yörelerin sevdiği meşhur KELEDOŞ yemeğinden ikramda bulunarak hem 1. Geleneksel KELEDOŞ gecesine imza attılar, Ayrıva Kocaeli’ndeki tüm Van STK’ları ve tüm il STK başanlarına yeni yerlerinin tanıtımını yaptılar.

HERKES VANLILARIN KELEDOŞ GECESİNDEYDİ.

Kocaeli, Vanlılar organizasyonuna İstanbul Vanlılar federasyon başkanı Fevzi DONAT, Kocaeli Erzurumlular Dernek başkanı Avni GÖZÜYOK, Marmara mardinliler dernek başkanı Ekrem GÜNERİ, Kocaeli Ağrılılar Dernek başkanı Şefik ALPASLAN, KAI Vakfı eski başkanı Mehmet IRAK, Kocaeli, Van Çaldıran ve Çevre köyleri Dernek başkanı Metin ANİK, Gölcük Vanlılar dernek başkanı Kenan YILDIZ, Dilovası, Van Bahçesaraylılar dernek başkanı Muzaffer BEYAZIT, Van Özalp eski belediye başkanı Bişar ÖZTEKİN, Van Muradiye eski belediye başkanı İbrahim GÜLER, Kocaeli’ndeki bir çok Van STK’sı ve bir çok STK, Siyasiler, Muhtarlar ve iş adamları ile Van halkı katılım yaptı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.