www.vizyonkenthaber.com

1 2

KOCAELİ, VAN, ÇALDIRANLILAR MUHTEŞEM GECEYE HAZIR

KOCAELİ, VAN, ÇALDIRANLILAR MUHTEŞEM GECEYE HAZIR
16 Ekim 2019 - 21:21

KOCAELİ VAN, ÇALDIRANLILAR DERNEĞİ 18 EKİM GECESİ DÜZENLEDİKLERİ BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNE TAM MANASIYLA HAZIRLANDI..

Kocaeli Van, Çaldıran ve çevre köyleri Derneği 1 yıl önce kurulmasına rağmen muhteşem bir birlikteliğe imza attılar. Dernek başkanı Metin ANİK ve yönetim kurulu el birliği ile ilk önce 4 ay önce yaptıkları birlik kahvaltısında bir araya geldi. Bu organizasyondan sonra muhteşem bir gece ile süslemek amaçlı Van, Çaldıranlılara yakışır bir organizasyon hazırladılar.

İŞTE O GECEDEN NOTLAR

Dernek başkanı Metin ANİK ve yönetim kurulu el birliği ile Kocaeli’ndeki tüm protokolü gezerek davette bulundular. Bu telaşe ile birlikte Kocaeli,’ndeki tüm hemşehrilerine ulaşmaya ve geceye çağrı amaçlı gece gündüz ziyaretler yaptılar. Olumlu ve heyecanlı karşılamalar arasında protokol ve hemşehrileri aynı heyecanla davetlerini kabul ettiler.

GECEDE STAR SANATÇILARIN HEYECANI VAR

Vanlıların gecesinde yemek ikramı ve bir çok Van yöresine ait ikramlarının yanı sıra gecede doğu ve güneydoğu illerimizin türkü ve oyun havaları ile star sanatçıları sahne almasıyla devam edecek. Birlik gecesinde HEME HACI , PINAR KARATAŞ ve ŞERVAN ZANA Sahne alacak. Vanlı olsun olmasın tüm Kocaeli halkı bu geceye davetli..

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.