www.vizyonkenthaber.com

1 2

KOC-DER’DEN OTİZMLİ BİREYLERE EĞLENCE

KOC-DER’DEN OTİZMLİ BİREYLERE EĞLENCE
22 Şubat 2019 - 11:46

Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği’nden otizmli bireylerin yaşam kalitesine destek

KOC-DER otizmli bireyleri eğlendirmek amacıyla bugün çay etkinliği düzenledi.İzmit Tanyıldız Restaurant’ta gerçekleşen etkinliğe Erzurumlu yerel sanatçı Prens Baha da şarkılarıyla destek verdi.

Kocaeli Otizm Dernek Başkanı Ö. İlkin Kılıçaraslan’ın program açılış konuşmasını yaptığı etkinliğe, katılanlar arasında,Sivil Toplum Kuruluşları,Otizm rahatsızlığını yaşayan çocuklar ve aileleri,Partilerden katılımcılar ve basın mensupları yer aldı.

“ONLARI HAYATA KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Dernek Başkanı İlkin Kılıçarslan konuşmasına; “ Öncelikle otizme farkındalık yaratmak adına düzenlediğimiz bu anlamlı sosyal etkinliğimize değerli zamanınızı ayırıp,onların yanındayız yalnız değilsiniz diyerek yanımızda olduğunuz için katılan herkese,hepinize çok teşekkür ederiz. Çocuklarımız bizim her şeyimiz,tüm imkânlarımızı onlar için esirgemeden kullanmaya devam edeceğiz,”dedi.

PRENS BAHA ŞARKILARIYLA EĞLENCEYE RENK KATTI

Canlı müzik eşliğinde başlayan programın ilerleyen saatlerinde Erzurumlu yerel şarkıcı Prens Baha danslarıyla ve şarkılarıyla çocukları eğlendirdi. Çocukların eğlenceye doyamadığı etkinlikte KOC-DER Başkanı İlkin Hanım tüm çocuklarla pistte dans ederek şarkılara eşlik etti.

“ÇOCUKLAR KOC-DER’E TEŞKKÜR ETTİ”

Konuşma yapan KOC-DER Başkanı İlkin Kılıçarslan mikrofonu çocuklara uzattı. Çocuklar hep birlikte;”Çok mutluyuz teşekkür ederiz seni çok seviyoruz.” dedi.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.