www.vizyonkenthaber.com

1 2

KEMAL AYDIN VE İS DÜNYASI..!

KEMAL AYDIN VE İS DÜNYASI..!
05 Mart 2018 - 22:04

Körfez ve Kocaeli’nde geniş bir aileye sahip olan iş adamı Kemal Aydın bakalım gönüllere nasıl girmiş.

 

Körfez ve Kocaeli’nde geniş bir aileye sahip olan EVYAP İnşaatın sahibi Kemal AYDIN çevresi tarafından ve hemşerileri tarafından sevilen ve sayılan bir isim. Kemal Aydın’ı sevdiren tarafları neler.?

İŞ DÜNYASI.!

Körfez ilçe de yıllardır iş dünyasında isminden söz ettiren Kemal AYDIN sadece Körfez değil Kocaeli’nin birçok ilçe ve noktasında da inşaat dünyasında varlığını kanıtlamış görünüyor. İnşaat yaptığı her yerde çalışanlarına ekmek kapısı ve sevenlerine umut kapısı olmaya devam ediyor. İnşaat dünyasının yanı sıra birde gemisi bulunan AYDIN sadece karada değil denizde de çalışanlarıyla ekmeğini paylaşıyor.

SOSYAL HAYATI.!

Kemal AYDIN sosyal hayatında da etkin bir isim son yıllar da STK ve birçok alanda ismini duyuruyor. Özellikle Körfez Ağrılılar ve Kocaeli Ağrılılar Derneklerinde maddi ve manevi desteklerini hemşerilerinden ve Derneklerinden esirgemedi. Her ne kadar bazen eleştiri bazında çıkışları olsa da dostları içinde kötü niyet olmadığını ve fikrini ortaya koyduğunu en azından ortalıkta değil fikir alışverişleri yapıldığında konuşmasını da benimseniyor ve doğru zamanda eleştirisini yapıyor kanaatini bulunuyor.

AİLESİ.!

Evet Kocaeli’nde geniş bir aileye sahip, AYDIN’lar ailesi olarak sadece Kemal AYDIN değil tüm aile mensupları da iş dünyasında ve çevresindeki çalıştığı insanlara ekmek kapısı açarak paylaşmayı bilen kişiler o

larak

seviliyor.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.