www.vizyonkenthaber.com

1 2

KATIRCIOĞLU ve ÜZÜLMEZ’DEN UMRE ZİYARETİ

KATIRCIOĞLU ve ÜZÜLMEZ’DEN UMRE ZİYARETİ
02 Nisan 2018 - 9:13

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Alo Evlat ekibiyle Umre’ye giden Havva Kara’yı evinde ziyaret ettiler.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü ve örnek projelerinden olan Alo Evlat Kartepeli büyüklerine evlat sıcaklığı ile hizmet veriyor. Kartepe Suadiye Karadere Mahallesi’nde iki torunuyla ikamet eden Havva Kara’nın (77) en büyük hayali olan Umre’ye gitme isteği geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Üzülmez tarafından yerine getirildi. Alo Evlat ekibiyle birlikte Umre’ye giden Havva teyzenin, evinde döndüğünde bitmiş olan tadilat ile sevinci ikiye katlandı.

KAPIDA KARŞILADI

Umre görevini yerine getiren Havva Kara’yı evinde Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı / AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir’de katıldı. Misafirlerini kapıda karşılayan Havva teyze kendisine ve ailesine verilen hizmetlerden dolayı başta Belediye Başkanı Üzülmez, Alo Evlat ekibine ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

İKRAMDA BULUNDU

Havva Kara misafirlerine Hurma ve Zemzem suyu ikram ederken, Belediye Başkanı Üzülmez’in ödüllü projesi Alo Evlat ekibi sayesinde hayallerinin gerçek olduğunu belirtti. Umre’de olduğu dönemde evinde yapılan tadilat kendisini ve ailesini çok sevindirdiğini belirten Havva teyze, Kartepe Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alanında yaptıklarının herkese örnek olmasını dileğinde bulundu.

ÖRNEK HİZMET

Alo Evlat ekibi tarafından verilen hizmetlerden söz eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Kartepeli büyüklerimiz bizlerin baş tacıdır. Onların huzurlu ve rahat yaşamaları bizlerin en büyük dileğidir. Büyüklerimizin isteği olan Umre görevlerinin yerine getirilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı. Milletvekili Katırcıoğlu ise “Kartepe Belediyemizin sosyal belediyecilik hizmetleri ülke genelinde örnek olmaktadır. Memnuniyetle ve takdirle izliyorum. Hayatımız boyunca önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır” şeklinde konuştu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.