www.vizyonkenthaber.com

1 2

KARTEPE’DE SÜNNET ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

KARTEPE’DE SÜNNET ŞENLİĞİ BAŞLIYOR
11 Mayıs 2018 - 8:16

Kartepe Belediyesi Sünnet Şöleni için kayıt alma işlemleri devam ediyor. 31 Mayıs Perşembe günü mesai saati bitime kadar sünnet olmak isteyen miniklerin ailelerinin Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve muhtarlık ofislerinden kayıt formlarını doldurarak başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Kartepe Belediyesi geleneksel Sünnet Şöleni’nin 10’ncusu büyük coşku içerisinde yapılacak. Şölen öncesinde 31 Mayıs Perşembe günü mesai saati bitimine kadar Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve muhtarlık ofislerinden kayıt formlarını doldurarak başvuruda bulunulması gerekiyor.

TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Sosyal sorumluluk kapsamında Kartepe’de ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak için geleneksel Sünnet Şöleni düzenlediklerini belirten Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Delikanlılığa ilk adımını atacak ilçedeki miniklerimiz için geleneksel hale getirdiğimiz sünnet şöleninde bu mutluluğu yine hep beraber yaşamak istiyoruz. Şölen havasında geçen etkinliğimiz, çocuklarımız ve ailelerimiz için unutulmaz bir güne dönüşüyor. Onların bu heyecanını paylaşmak isteyen tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.