www.vizyonkenthaber.com

1 2

KARTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSU

KARTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSU
23 Nisan 2018 - 10:29

Kartepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları renkli görüntüler eşliğinde coşku içinde gerçekleşti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Kartepe Kaymakamlığı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek tarafından çelenk sunulması ile başladı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrasında kutlamalar Hasan Paşa Ortaokulu’nda devam etti.

GENİŞ KATILIM

Kartepe Hasan Paşa Ortaokulu’nda düzenlenen törene Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş, Kartepe Belediye Başkan Vekili Murat Sabri Çakır, Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Üsteğmen Ergin Sarıçiçek, İlçe Emniyet Müdürü Turan Aksoy, İlçe Spor Müdürü Erol Arutan ve davetliler katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Hasan Paşa Ortaokulu’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrasında günün anlam ve önemine binaen söz alan Okul Müdürü Erdinç Yelboğa, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünyada çocuklara hediye edilen tek bayram olduğuna dikkati çekerek, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi yetişmeleri için büyük bir gayret içerisindeyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bütün dünyaya örnek olmaktadır. Çocuklarımızın eğitimlerinde bizlere verilen destekten dolayı herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları gösterilerle devam etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.