www.vizyonkenthaber.com

1 2

‘’Karadenizliler Recep Öztürk’ü KTO Başkanlığına İstemiyor ‘’ Başlıklı Haberimize Açıklama

‘’Karadenizliler Recep Öztürk’ü KTO Başkanlığına İstemiyor ‘’ Başlıklı Haberimize Açıklama
25 Eylül 2017 - 21:25

Körfez ilçenin önde gelen iş adamlarından ve eski KTO Meclis Başkanı olan Osman Çalık, ’’Karadenizliler Recep Öztürk’ü KTO Başkanlığına İstemiyor’’ başlıklı haberimiz ile alakalı Ali Çınar ‘a açıklamama yaptı.

Çalık; ‘’ Karadenizliler diye genelleme haber hiç hoşuma gitmedi, bende Recep Öztürk’ü desteklemiyorum. Hiç bir adayı desteklemiyorum. Konu bu değil, konu şu ki Karadenizliler kelimesine takıldım. Hangi Karadenizliler bunu derhal açıklayın. ‘’ diyerek haberimize tepkisini gösterdi.

Bizde Vizyonkent haber olarak ve Ali Çınar olarak tepkinize yanıt veriyoruz..

Sayın Çalık; yaptığımız haber ile alakalı, Körfez Ticaret Oda’sında meclis üyesi olan, yönetim de olan, söz hakkı olan, %70’i Karadenizli olan iş adamları eksi tepki vermeyip, hatta haberimizi paylaşıp, paylaşım yaptığı haberimizin altına haberimizin haklılığını gayet açık şekilde gösterdiler.

İsimlerini tek tek istediğiniz Karadenizli işadamlarını siz bizden çok daha iyi biliyorsunuz.  Bizim iddiamız ve net bildiğimiz ve bildiğimizi ifade ettiğimiz şey ,Karadenizlilerin çoğunluğunun Recep Öztürk’ün yanında olmadığı ve desteklemediği, karşı adayın yanında yer aldıklarıdır.

Recep Öztürk’ün adaylık açıklamasında kaç tane Karadenizli vardı herkes çıksın orada ki Karadenizlilerin isimlerini açıklasın.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.