www.vizyonkenthaber.com

1 2

KAMAN’IN DOLU DOLU KARTEPE GEZİSİ

KAMAN’IN DOLU DOLU KARTEPE GEZİSİ
06 Mart 2019 - 10:15

Dur durak bilmeyen ve hemen hemen her gün üç ilçede vatandaşla buluşan ve projelerini anlatıp oy isteyen Millet ittifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman , Kartepe’de önemli ziyaretlerde bulundu. Taşımacı Kooperatifleriyle bir araya gelen Kaman Daha sonra Aslanbey seçim irtibat bürosunun açılışına katıldı.

Projeleri anlatımları ile sempatik ve güler yüzlü tavırlarıyla Kocaeli’lerin her geçen gün gönlünü dahada çok kazanan İyi Parti ve CHP ittifakının Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman dünde Kartepe’de bir dizi programa katıldı. Programlarda yine Millet ittifakı Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar’da hazır bulunurken gün boyunca adaylara ilçe başkanları belediye meclis üyeleri ve kalabalık partili gurupları da eşilik etti.

Programda ilk önce SS. 87 Nolu Kamyoncular ve Tırcılar motorlu taşıyıcılar Kooperatifi başkanı Adem Merttürk ve Kooperatif üyeleriyle bir araya gelen Kaman ve Karakadılar, taşıyıcı esnafının sorunlarını dinleyerek göreve gelmeleri halinde yapacakları projeleri aktardılar. Burada soruları da cevaplandıran başkan adaylarının bir diğer durağı ise SS. 82 nolu Kamyoncular Kooperatifi oldu. Dr Kaman burada Kooperatif üyelerinin Kartepe ile ilgili sorularını cevaplandırdı.

HİZMET ALIMINI KENDİ OTOBÜSCÜMÜZDEN YAPACAĞIZ

Buradaki Görüşmelerin ardından Uzuntarla Eşme Otobüsçüler Kooperatifi’ne ziyarette bulunan Büyükşehir adayı Dr. Serdar Kaman,başkan Cemil Kurt ve yönetimiyle görüştü. Oldukça samimi bir havada gerçekleşen görüşmede otobüsçülere insan taşımacılığıyla ilgili projeleri hakkında bilgi veren Kaman, hafta sonları taşımacılığı ücretsiz yapacaklarını yeniledi ve bununla ilgili yine hizmet alımlarını bu kentin çocukları otobüsçü ve minibüsçülerinden alacağını da ifade etti. Kaman ayrıca alacağı taşımacılık hizmetleriyle hiçbir otobüs ve minibüsçü Kooperatifinde yatan araç bırakmayacağız diyede sözlerine ekledi.

Buradaki görüşmenin ardından Uzuntarla’yıda ziyaret eden Dr. Kaman kent kahvesinde vatandaşlarla da bir araya geldi ve Uzuntarla’nın sıkıntılarını dinleyerek, Kartepe için yapacağı projeler hakkında bilgiler verdi.

Programlarda daha sonra Aslanbey’e geçilerek burada ilk önce Pazar ve esnaf ziyareti gerçekleştirildi.

Buradaki ziyaretlerde Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar ile birlikte bol bol vatandaşla sohbet imkanı bulan Dr. Kaman halka yapacağı projeler hakkındada kısa bilgiler verdi hayırlı işler diledi.

SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇILDI

Programlar çerçevesinde daha sonra Millet İttifakı Aslanbey seçim irtibat bürosu açılışı gerçekleştirildi. Oldukça kalabalık partili guıruplar ve halkın katıldığı açılışta İyi Parti İl başkanı Şanbaz Yıldız’da hazır bulundu. Açılış Kurdelasını Yıldız, Kaman ve Karakadıların kestiği irtibat bürosunda bir konuşma yapan İl başkanı Şanbaz Yıldız, Belediye başkan adaylarının birbirinden değerli ve çalışkan insanlar olduğunu kaydederek, Kocaeli için ne gerekiyorsa en iyisini yapacaklarını vurguladı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.