www.vizyonkenthaber.com

1 2

Kaman ve Hürriyet’in gündemi AKP mitingi oldu

Kaman ve Hürriyet’in gündemi AKP mitingi oldu
20 Mart 2019 - 8:27

Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in Şirintepe’deki mitinginde gündem AKP mitingi oldu.

Şirintepe’deki mitinge katılan Millet İttifakı Büyükşehir Adayı Dr. Serdar Kaman burada ilk konuşmayı yaptı. Kaman konuşmasında, ”Bugün ki mitingde cumhur ittifakının Büyük ortağı AKP’nin bayrakları asılmış ve genel başkanının posterleriyle doluydu ama ittifaklarının küçük ortağı 50 yıllık MHP’nin esamesi yoktu. Bu nasıl bir ittifaktır, milliyetçi kardeşlerimiz incitilmiştir. MHP’nin yok sayıldığı bir ittifak olsa olsa cukka ittifakıdır diye belirtti. Kaman ayrıca 21 Mart Perşembe günü milli irade meydanında millet ittifakının mitingiyle milletin gücünü göstereceğiz” dedi.

KOCAELİ ve İZMİT’DE BU İŞ TAMAM

Son olarak Dr. Kaman; ‘‘Ak Parti genel başkanı Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan kısa süre arayla 2. Kez Kocaeli’nde geliyor bu demek ki korku sarmış ve bu yine demek ki İzmit’te Kaplan Kocaeli’nde Kaman artık bu iş tamam demektir dedi.

Oldukça kalabalık olan Şirintepe mitinginde daha sonra konuşan Millet İttifakı İzmit adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e yaptığı konuşmada Cumhur ittifakının mitinginde Türk bayrağının olmayışına dikkati çekti. Kaplan konuşmasında sizi yok sayanlara oy vermeyin dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.