www.vizyonkenthaber.com

1 2

KAMAN ”BÜYÜKŞEHİR ZATEN BATIK”

KAMAN ”BÜYÜKŞEHİR ZATEN BATIK”
07 Mart 2019 - 11:18

Ak Parti Büyüksehir Belediye Baskan adayı Tahir Büyükakın’ın verdiği demece karşın bir açıklama yapan Millet İttifakı Büyüksehir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman, Tahir bey şahsına münhasır iyi bir insandır ancak sanırım belediyenin mevcut durumda ki borcuyla Türkiye’nin en borçlu belediyesi olduğunu ve mevcut kendilerinden olan belediye başkanı ve yönetimi tarafından bu hale getirildiğini görmüyor sanırım dedi.

Dr. Kaman ayrıca Büyükşehir belediyemiz zaten sayelerinde şu an batık durumda ve evvela göreve geldiğimizde bu durumu düzeltmek ve borç batağından kurtarıp halka hizmet erecek konuma getirmek için bir dizi eylem planı hazırladık. Konusunda uzman ekibimiz halen çalışmalarını yürütmektedir, kazanmamız halinde belediyemizde halkımızda kazanmaya başlayacaktır şeklinde konuştu.

PANİĞİN GÖSTERGESİ

Dr. Kaman ayrıca, yürütme makamı olarak panik halinde olduklarını da kaydederek, bu borcun nasıl yapıldığı konusunda bir açıklama yapamıyorlar ve bunu da halkımız görüyor ve bu nedenle iki aday arasındaki açık her geçen gün kapanıyor. Halkımız değişim istiyor, halkımız Büyükşehir belediyemizin artık yandaşı ihalecilerin elinden kurtulmasını ve borçlarıyla anılmamasını istiyor diye belirtti. Dr. Kaman son olarak’da biz belediyemizi batmaktan kurtarırız da kendileri bunu yapabilirler mi? İşte bu konuda ben de dahil tüm halkımız şüpheyle bakıyor diye sözlerine ekledi.

Başkan Adayı Dr. Serdar Kaman ayrıca 6 milyar Türk lirası borcuyla en yakın borçlu belediyeye 2 kat fark atmış durumda olan Kocaeli Büyükşehir belediyesinin mevcut durumuna “Gülermisin, ağlarmısın” diyerek de gönderme yapmayı ihmal etmedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.