www.vizyonkenthaber.com

1 2

KAI VE KARAPAPAK TÜRKLERİ VAKFINDAN MMUHTEŞEM BİR İFTAR İKRAMI

KAI VE KARAPAPAK  TÜRKLERİ VAKFINDAN MMUHTEŞEM BİR İFTAR İKRAMI
02 Haziran 2019 - 8:41

KARS, ARDAHAN VE IĞDIR VAKVI İLE DÜNYA KARAPAPAK TÜRKLERİ VAKVININ BİRLİKTE ORGANİZE ETTİĞİ İFTAR İKRAM PROGRAMINA YOĞUN İLGİ.

Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı ve Dünya Karapapak Türkleri Vakfının birlikte Körfez Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde organize ettiği iftar organizasyonuna muhteşem bir katılım vardı. İftar organizasyonuna ortalama 2000 kişi katılım gösterdi.

PROTOKOLDE YOĞUNLUK

Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı ve Dünya Karapapak Türkleri Vakfının birlikte Organize ettiği iftar ikramı programına
Dünya Karapapak Türkleri Vakfı Genel Başkanı Erkan KOÇALİ, Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Yaşar ELMAS, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep ÖZTÜRK, Kocaeli STK’lardan sorumlu genel başkan Gültekin GÖRÜM, Devlet birim müdürleri, Körfez ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başkan yardımcıları, Siyasi Parti temsilcileri, STK başkanları, Muhtarlar, İş adamları, Körfez ve Kocaeli halkı ile Kars’lı vatandaşlar katılımdı.

ŞİMŞEK; ” HEP BİR BERABER OLACAĞIZ”

Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı genel sekreteri ve
Dünya Karapapak Türkleri Vakfı Kocaeli temsilcisi Mesut ŞİMŞEK ilk konuşmacı olarak Karslı hemşehrilerine bu akşam olduğu gibi her zaman böyle birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor. İnşallah bu beraberliğimiz Vakfımız ve Karapapak Türkleri Vakfımızla daha da pekişecek ve birliğimiz devam edecek dedi.

SARIÇAYIR TEŞEKKÜR ETTİ

Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı Başkanı Taner Sarıçayır bayram telaşı olmasına rağmen, memlekete giden vatandaşlarımız olmasına rağmen ve farklı programları olmasına rağmen bu akşam Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı iftar ikramına katılan siz değerli hemşehrilerimiz ve tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. bu şunun anlamıdır ki biz gerçekten kenetliyiz ve beraberiz. Sizin bu teveccühünüz le biz daha da çalışacak ve daha çok siz hemşehrilerimize faydalı olmak için çabalayacağız dedi. Ayrıca bu organizasyonda büyük emekleri olan kadın kolları başkanımız Necla Çiftçi ve ekibine Gençlik kolları başkanımız Yalçın Mert ve ekibine teşekkür ederiz.

KOÇALİ; ” SALON MUHTEŞEM AYAKLARINIZA SAĞLIK”

Dünya Karapapak Türkleri Vakfı genel başkanı Erkan Koçali çok kısa bir konuşma yapacağını ve çok duygulu olduğunu ifade etti. Koçali Vakfımızla Taner başkan ve yönetimi tebrik ediyorum güzel bir organizasyon inanıyorum ki bu kardeşlerimiz daha güzel organizasyonlara imza atacaktır ve bizler de takipçisi ve destekçisi olacağız dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.