www.vizyonkenthaber.com

1 2

KAHRIMAN BASINLA BULUŞTU MİMAR SİNANDAN MUHTAR ADYI OLDUĞUNU AÇIKLADI

KAHRIMAN BASINLA BULUŞTU MİMAR SİNANDAN MUHTAR ADYI OLDUĞUNU AÇIKLADI
15 Mart 2018 - 21:49

Körfez ilçe Mimar Sinan Mahallesinden Muhtar adayı olan KAHRIMAN adaylığını açıkladı.

 

Körfez ilçe Mimar Sinan Mahallesinde 22 yıldır ikamet eden, Çevresi tarafından sevilen ve sayılan iş adamı Fatih KAHRIMAN Kocaeli basınını Körfez Yarımca Mimar Sinan Mahallesindeki BARRİO kafede kahvaltılı bir organizasyonla bir araya gelerek adaylığını açıkladı.

PROJELERİNİ BASINA AÇIKLADI’’

Kahrıman basın mensuplarına ilk önce niçin aday olduğunu ve Mimar inan Mahallesinin sorunları ve yapılması gereken projelerden bahsetti. KAHRIMAN’’ Yıllardır bu mahalle de ikamet etmekteyim ve birçok sorunla alakalı muhtarlık bazında yetersiz kaldığımızı sadece ben değil mahalle sakinlerimizde ifade ettiği için aday olma kararı aldım. Çevremdeki bir çok dostum, arkadaşım ve mahalle sakimlerimde yanımda olduğunu ifade ettikleri için anladım ki doğru bir karar aldım.

CAMİLERİMİZ’’

Mahallemizde örneğin Atalar mahallesinden mahallemize kadar sadece üç tane cami var. Özellikle Ramazan aylarında teravih namazlarında halkımız dışarıda namaz kılmak zorunda kalıyor. Dışarıda kalınca ya yağmurla yâda güneş altında eziyet çekiyor. Konu ile alakalı bir cami ve mevcut camilerimizin bahçelerine açılır kapanır tente yapmak gerekiyor ve bunu yapabiliriz.

PAZARLARIMIZ’’

Körfez Belediyemiz mutlaka kapalı Pazar projesi üzerinde duruyordur, Lakin bu proje başlatılıncaya kadar Pazar yerlerimizin en büyük sorunu pazarcı esnaflarımıza WC yapılması gerekiyor acilen. Özellikle bayanlar üzülerek söylüyorum çevredeki esnafların WC sini kullanıyor. Aslında küçük ama sorun olarak büyük olan bu mesele basit bir şekilde yapılır.

YOLLARIMIZ’’

Mahallemizin en büyük sorunlarından biri otoparkımız olmadığı için esnaf, müşteri ve mahallemize gelen her sürücü aracını ana yola park ediyor. Son günler de Mehmet Akif Ersoy caddesinin bir üst yoluda açılarak İzmit’ten geliş güzergâhı olacağı açıklandı. Ancak yetkililerimiz her ne kadar sorunları halletmeye çalışırken fakat stratejik hatalar yapılıyor. İzmit’ten gelen minibüsler halkı daha bir üst yolda indirir ise düşünün sahil kesiminde ikamet eden ve minibüsle gelen Halkı’n ne kadar cefa çekeceğini. Bu bir yanlış projedir  inanıyorum ki yetkililerimiz konu ile alakalı daha sağlıklı kararlar alır Dedi.’’

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.