www.vizyonkenthaber.com

1 2

KAHRAMAN: BİZ HAZIRIZ, MİMAR SİNAN HAZIR.

KAHRAMAN: BİZ HAZIRIZ, MİMAR SİNAN HAZIR.
27 Mart 2019 - 7:40

KÖRFEZ İLÇE MİMAR SİNAN MAHALLESİ MUHTAR ADAYI FATİH KAHRAMAN BİR YILLIK ÇALIŞMANIN ARDINDAN GAZETEMİZE NET KONUŞTU; İNANIYORUM 31 MART AKŞAMI BİZ VE MİMAR SİNAN KAZANACAK.

31 MART Yerel seçimlerine kısa biz zaman kala Körfez ilçe Mimar Sinan Mahallesinde yıllardır ikamet eden, Çevresi tarafından sevilen ve sayılan iş adamlarından olan, Yıllardır taşımacılık sektöründe esnaflık yapan ve herkesin sevdiği saydığı yıllardır SS 10 Nolu kooperatif başkanlığı yapan İsmail KAHRAMAN’ın oğlu olan, evli ve 2 çocuk babası Fatih KAHRAMAN gazetemize konuştu.

KAHRAMAN” BİZ HAZIRIZ; MİMAR SİNAN DA HAZIR..

Tam bir yıldır aza arkadaşlarımızla gece gündüz çalıştık, Kendimizi anlattık ve Mimar Sinan için neler yapabiliriz ve eksiklerimiz neler tespit ettik. Ziyarette bulunduğumuz özellikle hanım ablalarımız ve gençlerimizi talep ve arzlarını aldık not ettik. Allah bizlere hizmet etmeyi nasip eder ise şayet yeni yerel yönetim hayırlısı ile kim olursa olsun mahallemiz için uyumlu ve aynı zamanda taleplerimizi mutlaka yapacak şekilde diyalogda olacağız.

KAHRAMAN; RAKİPLERİMİZE SAYGIMIZ VAR..

Tabiiki yerel seçimler de hem belediye, hem meclis üyeliğinde ve hemde mahalle muhtar adaylarında tatlı rekabet adına yarış olacak. Önemli olan bu yarışta yermek ve haksız yere eleştirmek değil, Tatlı dille yanlışları anlatmak ve hatayı masaya yatırarak anlatmak hedefimiz olmuştur. Karşımızda bizimle yarışan tüm adaylarımıza da başarılar dileriz.

KAHRAMAN; BİZ HAZIRIZ,, MİMAR SİNAN HAZIR..Tam bir yıldır ev, ev sokak sokak, esnaf, esnaf gezerek amacımızı gayemizi azalarımızla birlikte anlattık. Mahalle sakinlerimiz dinledik. Karşılıklı samimi bir şekilde birbirimizi anladık. İşte bu diyalog neticesinde evet biz 31 MART gününe hazırız, Mimar Sinan Mahalle sakinleri de hazır. 31 MART günü ipi göğüsleyerek asıl ondan sonra omuzlarımızdaki yükü daha çok hissederek aza arkadaşlarımla birlikte sizlere verdiğimiz sözler de durarak size layık olacağız İnşallah; Dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.