www.vizyonkenthaber.com

1 2

KADIN MECLİSİ’NDEN BAŞKAN YAZICI’YA ZİYARET

KADIN MECLİSİ’NDEN BAŞKAN YAZICI’YA ZİYARET
03 Ocak 2018 - 8:13

Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Serpil Büşra Namlı, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı’yı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimine tebrik ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda son olarak Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Serpil Büşra Namlı ve yöneticileri Başkan Yazıcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe binasında gerçekleştirilen ziyarette, konuşan Başkan Serpil Büşra Namlı, kadınların her alanda olduğu gibi siyasette de aktif rol almasının önemine dikkat çekerek, her zaman Betül Yazıcı ve ekibinin yanında olduklarını söyledi.

‘KADINLAR YÖNETİMDE SÖZ SAHİBİ OLUYOR’

Sivil toplum kuruluşlarımızla sürekli irtibat halindeyiz. Her sivil toplum kuruluşundan yeni bir şey öğreniyoruz. Kadınların hayatın içinde olması için elimizden geleni yapıyoruz, kadınlar sivil toplum kuruluşlarında görev alarak yönetimde söz sahibi oluyor. Bizlerde kadın sivil toplum kuruluşlarının sayısının artması ve buralarda görev yapan kadınların sayısının artmasını destekliyoruz” ifadelerini kullanarak ziyaretleri için teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.