www.vizyonkenthaber.com

1 2

İzmit Chp İlçe Teşkilatı Hürriyet’i ziyaret etti

İzmit Chp İlçe Teşkilatı Hürriyet’i ziyaret etti
17 Nisan 2019 - 14:33

CHP İzmit İlçe Teşkilatı bugün İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e ilk ziyaretini gerçekleştirdi.

Günlerce süren bekleyişin ardından 15 Nisan’da mazbatasını alarak resmen İzmit Belediye Başkanı olan CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet ziyaretçilerini makamında ağırladı. Ziyarette kısa bir konuşma yapan Hürriyet, “Asıl işimiz şimdi başlıyor.” dedi.

“GÜLMEYE VE GÜLDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ve yönetimi tarafından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette sözü ilk alan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, “Güzel bir süreç geçirdik, mutluyuz. İzmitimize hayırlı olsun. İnsanlar şimdiden gülmeye başladı. İnşallah bundan sonra gülmeye ve güldürmeye devam edeceğiz. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

HÜRRİYET; “MUTLUYUM GURURLUYUM”

Çakar’ın ardından sözü alan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Yoğun bir süreç geçirdik. Bizi mutlu eden şey müthiş bir uyumla çalışmamızdır. Uyum ve birliğimiz bize kazandırdı. Bütün örgütümüze ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Müthiş bir gönüllü kadromuz da vardı. En güzel başarı İzmit’i gülümsetmek oldu. Birçok insan bizi gördüğünde mutlu olduk diyor. Ben de mutluyum, gururluyum.” şeklinde konuştu.

“HER KESİME HİZMET ETMEK HEPİMİZİN ŞİARI”

Hürriyet, “İlk baştan beri ilçe örgütüm gerçekten inandı,beni hiç kırmadı.Biz herkesin başkanı olacağız. Kimseyi ötekileştirmeden hareket edeceğiz. Örgütümüz de aynı anlayışla hareket edecektir. Her kesime hizmet etmek hepimizin şiarı olacak. Örgütümüze çok çok teşekkür ediyorum. Emeğinize, yüreğinize sağlık. Asıl işimiz şimdi başlıyor.  İyi niyetle, samimiyetle bir çok şey mümkün ve bunu inşallah başaracağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.