www.vizyonkenthaber.com

1 2

İYİ PARTİ’DEN İSTİFA EDENLER MHP’YE KATILDI

İYİ PARTİ’DEN İSTİFA EDENLER MHP’YE KATILDI
23 Mart 2019 - 19:32

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Ünlü bugün İl Binası’nda basın toplantısı düzenledi.Ünlü basın toplantısında bugün gerçekleştirdikleri üye transferi hakkında bilgiler verdi.

“ZİLLET İTTİFAKI’NA GÜVENMEYENLER MHP’YE TRANSFER OLUYOR”

Yeni üyelerine hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan Ünlü açıklamalarına; “Milliyetçi Hareket Partisi Cumhur İttifakı’na inanan bir parti. Mhp inandığının altını doldurmak adına elinden geleni yapan bir siyasi parti.Zillet İttifakı’na güvenemeyenler bize transfer oluyor.Böylece Mhp süreci okuyabilen,süreci anlayabilen örnek bir çalışma gösterdi.Arkadaşlarımızın zillet ittifakının başaramayacağını anlayıp bize transfer olmaları ise bizi için çok iyi bir örnek teşkil ediyor.” şeklinde başladı.

“MİTİNGDE BAYRAĞINA SAHİP ÇIKAMAYANLARIN YANINDA KİMSE DURMAZ”

Ünlü sözlerine; “Bu sabah Derince’deki 600 tane sandık müşahiti ve okul başkanlarıyla beraber yaptığımız kahvaltılı  toplantıdan sonra üyelerimizi basına tanıtmak  için il binamızda toplanmış bulunuyoruz.Her teşkilatımıza olduğu gibi Başiskele İlçemizde de teşkilatımız çok yoğun ve  uyumlu bir çalışma içerisinde.Orda da Mhp’ye İyi Parti’den mahalle başkanlığı yapmış Kürşat Kundeş ve Timuçin Kundeş arkadaşlarımızın İyi Parti’den istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi’ne gelmeleri süreci okuyabilen,anlayabilen örnek  bir çalışma.Diğer arkadaşlarımıza da aynı hassasiyeti göstermelerini  zillet ittifakındaki yapılanmanın devlete zararlı olduğu,zillet ittifakının başaramayacağını anlayıp,doğru olanın Cumhur İttiakı2’nın yanında olmak olduğunu fark ettiler ve biz de seve seve kabul ettik.Bizim herkese gönlümüz açık herkese kapımız açık.Kalan 7 günlük sınavı veremeyenlere Mhp’nin kapısı  açıktır.Aynı şekilde geçişlerimiz olacaktır.Herkesin huzurunda kendilerine hoş geldiniz diyerek rozetlerini takıyorum.Ve organizasyonda emeği geçen meclis üyesi Sefa Yakut’a,diğer meclis üyelerime,il ve ilçe teşkilatlarıma teşekkür ederim.”  Şeklinde devam etti.

“KOCAELİ’DE EN TECRÜBELİ İL BAŞKANI BENİM”

Ünlü basın mensuplarından gelen İyi Parti’deki 60 bin kişinin katılımına dair sözlerine; “Ben yedi yıllık il başkanıyım. Kim ne derse desin en iyi,en tecrübeli il başkanı benim.Bunu da övüne övüne söylüyorum.İyi Parti mitingimize 60 bin kişi toplanmış demiş.Doğru söylüyorlar mitingi; 25-30 bin kişi alanda,geri kalan 30 bin kişi de evinde televizyondan izlemiştir.Alanı doldursa doldursa 25 bin kişi doldurmuştur.Onların dediği 50-60 bin sayısı ancak bu kadardır. Ne polis kaydı, ne o kaydı ne bu kaydı.Bizim gördüklerimiz 20-25 bin’di.25 bin zillet ittifakı için fazla bile.Zaten Büyükşehir’de alacakları oy da 60 bini geçmez.”

Ünlü sözlerini tamamladıktan sonra yeni üyeleriyle ve ilk oylarını Mhp’ye,Cumhur İttifakı’na kullanacak olan genç üyeleriyle fotoğraf çektirdi. Ünlü gençler için; “İlk oylarını Cumhur İttifakı’na  kullanacak olan Okan Kırcı ve Furkan Çukdar  gibi gençlerimiz geleceklerine sahip çıkacak ve güçlü devletin mimarı olacaklar. Hepsine teşekkür ediyorum.Ayrıca hafta içi de yeni diğer partilerden yeni geçişlerimiz olacaktır.” diyerek konuşmasını tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.