www.vizyonkenthaber.com

1 2

İyi Parti Gebze’de Gövde Gösterisi Yaptı

İyi Parti Gebze’de Gövde Gösterisi Yaptı
02 Mayıs 2018 - 8:25

24 Haziran’da Yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerin ’de, Gebze ‘den Milletvekilliği için aday adaylarının tanıtım toplantısı yapıldı.

Gebze bölgesinden Aday Adayı olan, Selda Mican, Ayla İlgün, Ayşegül Yekün, Burak Uluköylü, Ebru Kavas, Ekrem Korkmaz, Ensar Çağrı, Fevzi Kurt, Gönül Vursal, Harun Demirkaya, Hasan Hacıoğlu, Özgür Alparslan, Özer Yıldır, Özhan Aşkın Öztürk, Sema Akçay, Şafak Akın, Turan Atilla, Ahmet Yeşil, Murat Kök,Nevzat Kasap, Kemal Çevik tanıtımı yapıldı.

Toplantıda Açılış konuşması yapan İyi Parti Gebze ilçe Başkanı Nusret Acur, Sayın İl Yöneticilerim, İlçe Başkanlarım Ve İlçe Yöneticilerim, Muhterem Hanımefendiler, Değerli Beyefendiler, Sevgili Genç Kardeşlerim, Bölge Basınımızın Kıymetli Temsilcileri; 24 Haziran 2018 Tarihinde Yapılacak Olan, Milletvekilliği Genel Seçimleri İçin; Bölgemizden Aday Adayı Başvurusunda Bulunacak Olan Arkadaşlarımızın, Tanıtım Törenine Hoş Geldiniz; Şeref Verdiniz. Dedi.

Öncelikle, Son Yıllarda Ülkemizde De Kutlanmaya Başlanan, Tüm Dünyanın İşçi Bayramı Olarak Kabul Ettiği 1 Mayıs İşçi Bayramını Tüm İşçi, Emekçi Kardeşlerimiz Adına Tebrik Ediyor, İşçinin Alın Teri Soğumadan Hak Ettiği Kazanca Kavuşmasını Ümit Ediyorum.

Aday Arkadaşlarımızı Tanıtmadan Evvel, Sizlerinde Sabrını Fazla Zorlamadan, Kısaca Partimiz İle Alakalı Birkaç Şey Söylemek İstiyorum.

Değerli Konuklar; Bu Günlere Kolay Gelinmedi. Bu Parti İki Yıllık Yorucu Ve Yıpratıcı Bir Siyasi Mücadelenin Ardından Kuruldu.

Küçücük Salon Toplantılarından, Spor Salonlarına Sığmayan; Meydanların Dar Geldiği Kitlelere Hitap Eden Bir Yapı Kurulmuştur.

Yani İyi Parti Milletimizin Küllerinden Doğmuştur. Parti Kuramazlar Dediler; Kurduk. Seçime Giremez Dediler; Girdik.

Şimdide İktidar Olamazlar Diyorlar: Ben Size Bir Sır Vereyim Mi? Sandıkları Patlatacağız Arkadaşlar Sandıkları. Tutturmuşlar İyi Parti Bir Projedir Diye.Elbette Bir Proje. Yüce Türk Milletinin Bir Projesi. Bu Parti Halkın Selameti, Refahı İçin Var.

Yetimin Hakkını Gasp edenlere Karşı Durabilmek İçin Var. Memurun, Emeklinin, Emekçinin Hakkını Savunabilmek İçin Var. Adaletsizliklere, Eşitsizliklere Karşı Mücadele Vermek İçin Var. Bakınız Daha Seçimlere Girmemizi Müteakip; Korku Dağları Sardı.Emeklimize Yılda İki Bayram, Biner Lira İkramiye Verileceği Müjdelendi.

E Allah Razı Olsun. Babalarının Cebinden Vermiyorlar ya. Vallahi Gönül İster Beş Bin Versinler.

İmar Affı Çıkaracaklarını Söylüyorlar. Her Dönem Yerel Seçim Malzemesi Olarak Kullandıkları Bu Argümanı, Şimdi Genel Seçim Rüşveti Olarak Ele Aldılar.

En Azından Vatandaş Tapusunu Alacak, Harita Üzerinde Tarla Olarak Görünen Yerler, Gayrimenkul Statüsü Kazanacak.Vergi Affı Getiriyorlar. Tabi Adı Af Değil;,, Vergi Barışı. Buradan Da İş Dünyasına Göz Kırpıyorlar.

Bir Milyonun Üzerinde Bakaya Var. Yani Askere Gitmemek Veya Geç Gitmek İçin, Askerlik Şubelerine Giderek Durumunu Bildirmeyip Yoklama Kaçağı Pozisyonuna Düşen Erkek Vatandaş. Tabi Sayı Bir Milyonu Aşkın Olunca, E Koca Hükümetimiz Bunu Görmezden Gelecek Değil ya. Önden Başbakan Söyledi, Arkadan Reisi Cumhur Sınır Ötesi Operasyondan Dolayı Etik Olmayacağını İfade Ederek Seçim Sonrasına Attı. Bakın Etik Deyince Aklıma Geldi. Bunların Ne Kadar Etik Olduğunu Bir Başka Organizasyonda Sizlere Uzun Uzun Anlatacağım.

Seçimlere 55 Gün Var, Göreceksiniz Daha Neler Neler Vaad edilecek. Anlayacağınız İyi Parti Milletimize Olduğu, Gibi Hükümetimize De İyi Geldi. En Azından Geçici Sürede Olsa, Vatandaşımız İçin Birkaç İyi Şey Yapacaklar. Evet, Kıymetli Konuklar; Partimiz Kurulalı, Altı Buçuk Ay Oldu. Sürekli Baskı, Sürekli Ötekileştirme, Sürekli Bir Engelle Karşılaşıldı. Tehditlere Maruz Kaldık, Hakaretlere Uğradık, Organizasyonlarımız Engellendi. Yılmadık, Yıkılmadık Ve Allaha Şükürler Olsun Ki Bu Gün Büyük Bir Güç Olarak Sahalardayız. Bugün Birçok Ağabeyimiz, Ablamız Ve Arkadaşımız İşte Bu Büyük Güce, Güç Katmak Adına, Katkı Sunmak Adına, Ellerini Bir Kez Daha Taşın Altına Koyuyorlar. Hepsini Canı Gönülden Kutluyorum. Böylesi Bir Zamanda, Böylesi Fedakârlıklar, Herkesin Harcı Değildir. Şimdi Burada Yeri Gelmişken Tarihsel Bir Hadiseyi Aktarmak İsterim. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı Sonrası, Yurt Gezileri Sırasında Mersin İlimize Uğramıştır. Meydanda Dolaşırken Etrafındaki Büyük Ve Gösterişli Yapıları Görür Ve Sorar.

Şu Köşk Kimin? Kirkorun Efendim.

Peki Şu Koca Bina) Yargonun…

Ya Şu ? Salomonun….

Gazi, Biraz Sinirlenmiş Ve Onlar Bu Binaları Yaparken, Bu Variyete Kavuşurken Siz Nerelerdeydiniz? Diye Sorar.

Kalabalık Arasından, Öne Çıkan Bir Köylü; Onlar Bunları Yaparken, Biz Yemende, Tuna Boylarında, Kafkas Dağlarında, Sakarya da Savaşıyorduk Paşam! Der.

Atatürk Bu Hatırasını Anlatırken; Yaşamım Boyunca Cevap Veremediğim Yegâne İnsan; O Ak Sakallı İhtiyar Olmuştur! Der.

Şimdi Bu Hatırayı Neden Naklettim….

Yarın Çocuklarımız Bizlere; Bunlar Bu Ülkeyi Bu Hale Getirirken,

Cumhuriyet Tarihinde Kurulu Ne Kadar İşletme Varsa Birilerine Peşkeş Çekerken Ülkeyi Parsel Parsel Satarken; Siz Neredeydiniz? Diye Sormayacaklar mı Arkadaşlar! Hangimiz Çocuğumuza Evladım Biz O Zamanlar, Çanakkale’de Savaşıyorduk

Diyeceğiz. Hangimiz, Biz O Zamanlar Biraz Kendi Yaşam Kaygımıza Düşmüştük Diyebileceğiz. Bu Durumu Hangimiz, Nasıl İzah Edebileceğiz…. Hiç Birimiz….

İşte İyi Partinin Kuruluş Felsefesinin Altında Yatan Gerçek Budur Arkadaşlar!

Çocuklarımızın Geleceği İçin Biz Oradaydık Diyeceğiz..

Vatanımızı Sattırmamak İçin Biz Oradaydık Diyeceğiz.

Milletimizi Böldürmemek İçin Biz Oradaydık Diyeceğiz.

Halk İçin, Hak İçin, Adalet İçin Biz Oradaydık Diyeceğiz.

İşte İyi Parti Budur Arkadaşlar.

Onurlu Mücadelelerin Onurlu Neferleri Olur.

Ben Hepinizle Gurur Duyuyorum.

Buradan, Milletvekili Aday Adayı Arkadaşlarıma Söz Veriyorum….

Bizlere Nerede Ve Ne Şekilde İhtiyaç Duyulursa, Seçim Süresi Boyunca Yanlarında Olacağız. Ayakları Yorulduğunda Omuzlarımız Onlara Ayak Olacak. Bilekleri Yorulduğunda Kollarımız Onlara Bilek Olacak. Sesleri Kısıldığında, Nefesimiz Onlara Ses Olacak….

Şimdi Sizlere Soruyorum.

Bu Kutlu Yürüyüşte;

Hep Birlikte, Bir Bütün Halinde Partimizi İktidar; Genel Başkanımızı Da Cumhur Başkanı Yapmak Adına; Nefesimizin Tükendiği Yere Kadar Mücadeleye Var mısınız? Var mısınız? Var mısınız?

Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun…

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.