www.vizyonkenthaber.com

1 2

İsu Genel Müdüründen Doğan’a iade-i ziyaret

İsu Genel Müdüründen Doğan’a iade-i ziyaret
23 Eylül 2017 - 14:57

Bir süre önce İSU Genel Müdürü olan Ali Sağlık, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a iadeyi ziyarette bulundu.

Başkan Doğan’ın makamında gerçekleşen ziyarette  İSU Genel Müdür Yardımcısı Alaattin Alkaç da yer aldı. İzmit Belediye Başkanı Doğan’a İSU’nun çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini söyleyen Genel Müdür Ali Sağlık, “ 2018 yılı yatırımlarımızı başkanımızla değerlendirip İzmit’te neler yapabiliriz bunları konuştuk. El ele, kol kola İzmit’te hep birlikte halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Doğan da “İSU olarak, şehrimizin alt yapı ile ilgili problemlerini yıllardır birer birer çözüyorlar. Ama hala yapılacak işler var. Bu yapılacak çalışmalardan sonra 50 yıl 100 yıl evladiyelik çözümler üretilmiş olacak. Keşke bunlar daha önceki dönemlerde yapılmış olsaydı, ama nasip bu dönemeymiş. Ali beyi yılardır tanıyoruz. İzmit’te çok emeği geçti. Şimdi tüm Kocaeli’ye hizmet edecek.”

BİR AMELİYAT GİBİ

Kendilerine her türlü desteği vermeye hazırız. Bir yer kazıldığı zaman toprak toz oluyor. Vatandaşımız da camını penceresini açamaz oluyor. Bu yaşayan bir bünyede ameliyata benziyor, bunun sıkıntıları acıları oluyor. Bekirpaşa, Turan Güneş Caddesi, Mehmet Ali Paşa gibi yerlerdeki çalışmalar biter bitmez hemen üst yapı çalışmasına başlayacağız. Çalışmalardan  halkımızın en az şekilde sıkıntı yaşaması için büyük gayret gösteriyoruz. Yapılan hizmetlerle dünden daha güzel daha sağlıklı bir şehrimiz olsun istiyoruz” şeklinde konuştu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.