www.vizyonkenthaber.com

1 2

İŞCEN’E ‘ADAY OL’ BASKISI

İŞCEN’E ‘ADAY OL’ BASKISI
21 Nisan 2018 - 10:03

Kocaeli’nin tanınmış siyasetçi ve iş adamlarından olan, Türkiye Sosyologlar Derneği’nin kurucu başkanı ve üyesi olan, yurt içi ve yurt dışında bir çok seminerlere katılan, ulusal televizyonlardaki programlarda konuk konuşmacı olarak bulunan FSL Şirketler Grubu’nun yönetim kurulu Başkanı Hacı Latif İçcen’e çevresinde ‘ Milletvekilliğine aday ol’ diye baskılar yapıldığı bildirildi.

MHP’de aktif siyaset yapan, ülkücü davaya inancı ile bilinen, partinin tavanı ve tabanı tarafından çok iyi takip edilen ve kabul edilen İşcen’in  çevresi ve Ankara’da ki bazı ileri gelenler ile fikir alış verişinde bulunduğu belirtildi. Bir çok sivil toplum örgütünde yönetici olan, bir önceki seçimlerde de yine milletvekili adayı olarak sahalarda koşturan İşcan, bir çok Avrupa ülkesinde önemli seminerlere katılan bir isim. İşçen, Türkiye’de İş Güvenliği Alanında Tanınan , Televizyonlarda Sürekli Olarak Yer Alan , Kocaeli ‘nin sosyal projelerinde sürekli yer alan , Körfez Halkı Tarafından Sevilen , Sosyolog, Endüstri Mühendisi , Aile Danışmanı , A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı , SOSYODER ( Türkiye Sosyologlar Derneği ) Kocaeli temsilcisi , İş Güvenliği Uzmanları Derneğinde iki Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış, Halen İş Güvenliği Güvenliği Uzmanları Derneğinde Denetim Kurul Başkanlığı yapan , Hacı Latif İŞCEN’in Milliyetçi Hareket Partisi’nden ‘ aday ol’ baskısına maruz kaldığı gelen bilgiler arasında Hacı Latif İŞCEN’in bilinmeyen yönü ise bir çok bakanlıkta yapılan çalışma ve çalıştaylarda yer alıp bilgi ve birikimleri ile yol göstermesidir. İşcen’in internet sitesine baktığımızda sıra dışı çalışmaları ile dikkat çekiyor. Miliyetçi Hareket Partisi Körfez Teşkilatı Tarafından Sevilen İşcen’in üyeler tarafından Aday Adayı olması bekleniyor. MHP Kocaeli Milletvekili sıralamasında iyi bir yer bulacağını düşündüğüm İşcen’in Kocaeli dışında oy potansiyeli çok yüksek….140000 e yakın İş Güvenliği Uzmanı Camiası tarafından tanınan ve sevilen işcen, İş Sağlığı ve Güvenliğinin Türkiye de sisteminin kurulmasını sağlayan öncüleri arasında yer alıyordu.

Adaylık konusunda fikirlerini aldığımız Hacı Latif İçcen, “Bizde görev asla istenmez, verildiği zamanda kaçınılmaz. Biz davamızın neferi, teşkilatımızın emrindeyiz. Gerek ilçe,gerek il, gerek genel merkez bir vazife verdiği zaman, onu en güzel şekilde yerine getirmek için çalışırız”dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.