www.vizyonkenthaber.com

1 2

İNSANLARI YALANLARLA KANDIRMAYA ÇALIŞMAYIN

İNSANLARI YALANLARLA KANDIRMAYA ÇALIŞMAYIN
19 Şubat 2019 - 7:19

Sahada karşılaştıkları insanlardan çok olumlu dönüşler aldığını söyleyen Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Ahmet Özen;  ‘İnsanları birtakım algı yönlendirmeleriyle, yalanlarla kandırmaya çalışıyorlar. Ben de onlara diyorum ki; 30 yıl önceki siyaseti bırakın artık, insanları böyle yalanlarla kandırmaya çalışmayın. Bu sefer attığınız çamur tutmadı, tutmayacak.’dedi.

ORTALIKTA İFTİRA FURYASI DOLAŞIYOR

Görüştügümüz, selam verdiğimiz bir çok insanın desteğini alarak yola devam ediyoruz. Bir taraftan onların da desteğiyle çalışıyoruz. Fakat son zamanlarda ‘Başkanım, oyumuzu sana vereceğiz ama adayı olduğun Saadet Partisi başka partilerle işbirliği yapıyormuş’ diyen bazı kardeşlerimizle karşılaşıyoruz. Ben de onlara nerede işbirliği yaptığımızı soruyorum. Susuyorlar, cevap veremiyorlar. Çünkü onlar da bilmiyor. Ortalıkta böyle bir yalan, iftira furyası dolaşıyor. İşin doğrusu bu yalanları, iftiraları başlatanlara sorsanız onlar da bizim nerede işbirliği yaptığımızı söyleyemeyecektir. İnsanları birtakım algı yönlendirmeleriyle, yalanlarla kandırmaya çalışıyorlar. Ben de onlara diyorum ki; 30 yıl önceki siyaseti bırakın artık, insanları böyle yalanlarla kandırmaya çalışmayın. Bu sefer attığınız çamur tutmadı, tutmayacak.

 

PARTİLERİN TABANLARI YAPILAN İTTİFAKTAN MEMNUN DEĞİL

Saadet Partisi bu seçim Türkiye’nin bütün seçim bölgelerinde aday çıkaran tek partidir. Bugün iktidar partisi de ana muhalefet partisi de bir başka partiyle ittifak yaparak seçimlere girmektedir. Yaptırdığımız anketlerde bu partilerin seçmenlerinin yapılan ittifaklardan memnun olmadıklarını gördük. Biz bunu sahada da görüyoruz. Fakat şunu da ibretlik olarak görüyoruz: Kendi seçmenlerinin ittifaktan rahatsız olduklarını görenler kendi işbirliklerini örtmek adına bizi işbirliğiyle itham ediyorlar. İttifak yapan onlar, itham ettikleri biz oluyoruz. Ben de buradan sesleniyorum: Benim adayı olduğum Saadet Partisi’nin herhangi bir yerde işbirliği yaptığını ispat edin, ben de partimden istifa ederim. Bu kadar açık ve net. Biz bu seçim hiçbir partiyle ittifak yapmıyoruz. Bu seçim ittifakı milletle yapıyoruz. Mevcut gidişattan memnun olmayan insanlarla, partisi aday çıkarmamış seçmenle ittifak yapıyoruz.” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.