www.vizyonkenthaber.com

1 2

İki özel gün bir arada

İki özel gün bir arada
06 Ekim 2017 - 10:13

Körfez’in sevilen ailelerinden olan Nesrin-Mustafa Gür çiftinin güzel kızları Nida ile yine Körfez’de esnaflık yapan İspir Ekmek Fabrikası’nın sahiplerinden Nuran-Mahmut Arslan çiftinin yakışıklı oğulları Eyüp, düzenlenen güzel bir törenle, ömür boyu sürecek olan birliktelikleri için ‘evet’ diyerek nikah masasına oturdular.

Körfez Belediyesi Tütünçiftlik Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda kıyılan nikaha, Nida ile Eyüp’ün aileleri katıldı. Şahitler huzurunda ‘evet’ diye imza atan çiftin evlilik cüzdanını, nikah memuru gelin adayına; Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı’nı ise damat adayına verdi.

Daha sonra Nida’nın doğum günü, yine nikah elbiseleriyle özel bir mekanda kutlandı. Nida için özel pasta hazırlandı. Kendisi için hazırlanan pastayı, nişanlısı Eyüp ile birlikte kesen Nida için, yanında bulunanlar ‘ İyi ki doğdun Nida‘ diye alkışlarla tezahüratta bulundular. Gelen misafirlerle Gür Ailesi ve Arslan Ailesi yakından ilgilendi. Güney mahallesinde oturan iki aile, bu güzel ve özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiklerini söylediler.

 

 

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.