www.vizyonkenthaber.com

1 2

Hürriyet’e yurdun her köşesinden misafir

Hürriyet’e yurdun her köşesinden misafir
24 Mayıs 2019 - 17:39

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Türkiye’nin dört bir köşesinden hayırlı olsun ziyaretinde bulunuluyor.CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukçu, Kırklareli Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker ile belediye meclis üyesi Aytaç Yurtöven de İzmit Belediye Başkanına hayırlı olsun ziyaretinde geldiler.

 Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Hürriyet “ her şeyin en doğru, en sistemli şekilde başlamasını istiyoruz.  Personelden ekonomiye, hizmetlerden, yardımlara kadar her şeyi ince eleyip sık dokuyoruz” dedi. 

“KATILIMCI BİR BELEDİYE OLACAĞIZ”

Hayırlı olsun dilekleri için gelen misafirleriyle yakından ilgilenen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’in ziyaretinde TBMM’deki günlerine giderek, anılarını anlattı.  Belediye çalışmalarındaki süreçlerin de konuşulduğu ziyarette Hürriyet “ 15 yıl aradan sonra halkımızın bizi belediye başkanlığı görevine layık görmeleri bize en büyük mutluluğu yaşattı. Vatandaşlarımız bu sevgiyi bizimle paylaşmak istiyor. Katılımcı bir belediye ile hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Her şey çok daha güzel olacak” şeklinde konuştu.


HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.