www.vizyonkenthaber.com

1 2

HDP KÖRFEZ ADAYI İLGÖZ’DEN GAZETEMİZE BOMBA AÇIKLAMALAR..!

HDP KÖRFEZ ADAYI İLGÖZ’DEN GAZETEMİZE BOMBA AÇIKLAMALAR..!
03 Mart 2019 - 14:25

HDP KÖRFEZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SELDA İLGÖZ GAZETEMİZİ ZİYARET EDEREK BİR ÇOK BOMBA AÇIKLAMALAR DA BULUNDU.

HDP Körfez belediye başkan adayı Av. Selda İLGÖZ Gazetemizi ziyaretinde bir çok açıklamalar da bulundu. İLGÖZ batı ve Körfez ilçe için yapacakları politika ve yerelde körfez için yapacakları ile alakalı bir çok açıklamalar da bulundu

İLGÖZ” BATI DA VE KÖRFEZ DE AKP EGOMANYASINI YIKACAĞIZ.

Biz HDP olarak işin doğrusu her yerde güçlüyüz bize gönül vermiş ve destek veren bazı seçmenlerimiz evet bazen desteklerini bizden çekiyorlar, halkımızın kararlarına saygılıyız lakin bu yerel seçimler de halkımızdan aldığımız mesaj yine yanımızda olduklarıdır. izlerde teşkilat ve adaylar olarak son derece ciddi ve neticeye varacak şekilde çalışıyoruz. Biz aslında batı dada çok iyiyiz ve bu kez AKP Egomanyanını bu kez daha sarsıcı bir şekilde yıkacağız. Bu bizim değil halkımızın teveccühüdür. Halkımıza güveniyor ve çalışmalarımızı daha da hızlandırarak Körfez ilçemizde de başarılı olacağız.

İLGÖZ” BELEDİYEYİ GERÇEK MANADA STK’LAR VE HALKIMIZLA YÖNETECEĞİZ.

Bir çok siyasetçi seçimler de belediyeyi halkımızla yöneteceğiz diye kandırır. Lakin bizim bu söylemimiz tamamen samimidir. Çünkü biz sosyal belediyeyi benimseyen, Demokratik şartlar altında adil ve halkını dinleyen STK’larla beraber istişare eden bir siyasi iradeyiz. Halkımız ve STK’larımız bize aslında bu konuda inanıyor lakin tam destek alamıyoruz buda bize değil halkımızın maalesef aleyhine işliyor, bir beş yıl heba olup gidiyor. Bizi seçsinler gerçek sosyal belediyecilik ve birlikten nasıl bir körfez ortaya çıkıyor beraber göreceğiz. Dedi”.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.