www.vizyonkenthaber.com

1 2

HANGİ DAVANIZA İNANALIM ?

HANGİ DAVANIZA İNANALIM ?
21 Kasım 2017 - 12:08

Kongreler iptal edildi tamam da şimdi ne olacak? Değecek mi yani iptal edildiğine? Gerçekten hak edenler geçip oturabilecek mi o koltuklara? Hayır! Ne zaman böyle oldu ki şimdi böyle olsun..

Hacdan gelenleri başkan yaparsanız, cami’de selfi çekip sosyal medya hesaplarından yayınlayanları başkan yaparsanız, Cuma mesajları atanları başkan yaparsanız, hocası rica etti diye başkan yaparsanız, fetöcü!leri hala başkan yaparsanız hangi davanıza inanalım sizin?

Kutlu dava bunun neresi?  Hizmet bunun neresi? Hakkaniyet bunun neresi? Hatta dava bunun neresi? Kabul etmiyorum kardeşim beni bu akıl!dakiler yönetmesin, yeter artık ya! Nedir çektiğimiz bu saçma zihniyetten.

Hacca gidip gelmiş banane! Hangi yüzle gittikleri de belli değil ya neyse.. namaz kılıyormuş..Banane! Herhalde Allah’tan daha çok arazi istiyordur satmak için! Ya da rezillikleri ayyuka çıkmasın diye aman diliyordur! Zekat veriyormuş, banane! Bizden çaldıklarıyla ne verirse versin, kabul olur mu zaten bu yüzsüzlerin! Hac, zekat, namaz, oruç, kurban bunları Allah sorar kuluna, biz kulun kula soracağı sorular soruyoruz ama nafile! Yönetici vasfın var mı? -Yok, Ak partiliyim. Peki defon var mı? -Var, Ama ben Ak partiliyim. Metal yorgunluğun zaten var ,yok dersen kimse yemez. -Var, Ama olsun ben Ak partiliyim. Sanki fetöcülükte var. -Var da orayı karıştırmayın!

Bu seçimler için hayırlısı olsun diyemeyeceğim. Hayırlısı olmayacağı zaten kesin. Adına seçim demekte yanlış tabi, atama demeliyiz. Herkes çıkarlarına ters düşmeyecek, ya da  çıkarları aynı olanları atıyor maşallah. Al gülüm, ver gülüm ohhhhh misss.

Ama şundan eminim, artık kimse o koltuklarda rahat oturamayacak.  Bir gün bu devran öyle bir dönecek ki , haksızlıkla inşa ettiğiniz o yalancı krallığınız başınıza yıkılacak. Farklı şehirlerde inşa ettiğiniz şatolarınıza kaçmak isteyeceksiniz, bir bakmışsınız ki onlarda yok !! o günleri bekliyoruz.. DEVLETİN HESAP SORACAĞI VE HESABINI ASLA VEREMEYECEĞİNİZ O GÜNLERİ.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.