www.vizyonkenthaber.com

1 2

HALK ALİ ÇAKIRI İSTİYOR AMMAAAAA…

HALK ALİ ÇAKIRI İSTİYOR AMMAAAAA…
27 Kasım 2018 - 19:09

Körfez ilçe ve AK Partinin en renkli ve sevilen siması olan, Som iki seçimdir aday adayı olduğu süreçte desteği hep halk’tan alan Ali ÇAKIR için ne diyorlar.

 

 

Körfez ilçe de yıllardır ikamet eden ( FIRINCI ALİ ) olarak bilinen, KTO’da yıllarca hizmet veren, Aday olmak istediği zaman hatır hesabı önü kesilen, yıllarca Körfez Karadenizliler Derneğinde hemşehrilerine hizmet eden, 2014 yılında AK Parti’den aday adayı olan ve bütün anketler de birinci olan, iki ay öncesine kadar Körfez fırıncılar odası başkanı olan ve 2019 yerel seçimlerinde yine AK Parti’den aday adayı olan halkın müthiş desteğiyle bir önceki olduğu gibi adaylık açıklaması yapan. Sadece çevresi değil tüm halkın sevdiği ve saydığı bir iş adamı ve siyasetçi olan Ali ÇAKIR tüm körfezi, Tüm mahalleleri sokak sokak gezerek, Körfezdeki tüm STK’ları gezerek kendini anlattı. İşte halkın ve körfez’in ileri gelen abileri ona hep şunu diyor.

SENİ İSTİYORUZ AMMAAAA..

Halk, Esnaf ve onu gören herkes sanki şimdiden yine aynı senaryo olacakmış gibi ve korkarcasına.. Yaaa Ali kardeş herkes seni istiyor ama yukarısı ne yapar belli olmaz. Yaaa Ali kardeş yukarıdaki adamların sağlammı? Yaaa Ali kardeş anlaşılan halkın seni istemesi yeterli değil yukarıda İnşallah oyunlar oynanmaz, Reise dosyanı verseler keşke işte o zaman bir şeyler olur. Yaaa Ali kardeş bu kezde olmaz ve hakkın yenilirse üzülürüz, diye tepki veriyorlar. Adayların açıklanmasına az kaldı. Bakalım seçilirse halk ne diyecek, seçilmez ise halk ne diyecek bekleyip göreceğiz. Tabiiikiii Ali Çakır ne diyecek diyenler var. mutlaka bir şeyler diyecektir diye inanıyoruz çünkü..! halkın bir teveccühü var ise var o zaman bir şeyler duymaya da hakkı da var.

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.