www.vizyonkenthaber.com

1 2

GÖNÜL’DEN YETİM GECESİ’NDE UMRE HEDİYESİ

GÖNÜL’DEN YETİM GECESİ’NDE UMRE HEDİYESİ
23 Şubat 2019 - 16:01

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Yetim Gecesi’nde çekilişle iki kişiye verilen umre hediyesi sonrası, ‘bir kişinin de masrafını ben karşılayacağım’ dedi. Üçüncü şanslı Merve Küçük oldu.

Gönül’den Yetim Gecesi’nde umre hediyesi

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, İnsani Yardım Vakfı(İHH) tarafından düzenlenen 7. Yetim Dayanışma Gecesi’nin konuğu oldu. İHH Kocaeli Şube Başkanı İsmail Yeşildal ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen gecede, destek için bilen alan seyirciler arasından yapılan çekilişle 2 kişiye umre iki kişiye de Kudüs turu hediye edildi. AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül de bir 1 kişiye umre turu hediye etti.

GÖNÜL’E BÜYÜK ALKIŞ

Geceye ayrıca; Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Yapılan çekilişle umre ve Kudüs Turu kazanan talihliler belirlenirken, İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’ün bir kişiye umre hediye etmesi de salonda büyük alkış aldı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.