www.vizyonkenthaber.com

1 2

GÖNÜL AHLAT GECESİNE KONUK OLDU

GÖNÜL AHLAT GECESİNE KONUK OLDU
27 Şubat 2019 - 9:54

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Kocaeli Ahlat Kültür Turizm Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen Ahlat Gecesi’nin konuğu oldu.

Gönül, Ahlat Gecesi’ne konuk oldu

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Kocaeli Ahlat Kültür Turizm Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlemiş olduğu Ahlat Gecesi’ne katıldı. İzmit Öğretmen Evi’nde gerçekleşen programda başkan adayı Gönül’e, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve İzmit Belediyesi Meclis Üyesi adayları eşlik etti. Program kapsamında değerlendirmelerde bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

BİTLİS’İN TARİH KOKAN İLÇESİ
Derneğin düzenlemiş olduğu geceye katılmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu ifade eden AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Hemşehri dernekleri kültürlerin geleneklerin nesilden nesile aktarılmasına önemlidir. O yüzden başta başkanımız olmak üzere dernek üyelerimize teşekkür ediyorum. Ahlat Bitlis’in tarih kokan bir ilçesidir. Yurdumuzun yedi bölgesinden gelerek, İzmitimiz de yaşayan vatandaşlarımız var. Ben her bir ilçemizin burada yaşamasından gurur duyacağı bir İzmit hayali ile yola çıktım. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.